وبلاگ

pattern

پنل اس ام اس املاک + نمونه متن پیامک تبلیغاتی املاک

پنل اس ام اس املاک

بنگاه های املاک و مستغلات معمولاً خیلی سرشان شلوغ است. آنها باید به عنوان یک مذاکره کننده ماهر، مشاور حرفه ای، مدیر فروش و بازاریاب عمل کنند. بنابراین، هر ابزاری مانند پنل اس ام اس املاک که بتواند کار سنگین یک آژانس املاک را تسهیل کند و به طور همزمان اثربخشی ایجاد کند، مفید خواهد بود.

از این لحاظ، سامانه پیامکی املاک به عنوان یک کانال فوق العاده آسان، بسیار موثر و قابل اعتماد برای سهولت ارتباط با خریداران احتمالی عمل می کند. پیامک های تبلیغاتی املاک و مستغلات ابزاری فوری و مقرون به صرفه برای بازاریابی ارائه می دهند. این معاملات واسطه ها را قادر می سازد درعرض چند ثانیه پیامک های انبوه را برای مشتری ها ارسال کنند. برای اینکه کاربردی تر به نظر برسد، اعداد را کوچک می کنیم.

بررسی ها نشان می دهد که بیش از 91 درصد بزرگسالان از تلفن های همراه استفاده می کنند که نیمی از این گوشی ها هوشمند هستند. در همین حال، ارسال پیام کوتاه روش ارجح برقراری ارتباط برای 68٪ از کاربران تلفن همراه است. 58 درصد از مصرف كنندگان اظهار داشتند كه در صورت ارائه قابلیت های پیامكی، پیشرفت کسب و کار را مثبت تر می بینند.

بازاریابی پیامکی املاک

علاوه بر این، گزارش National Association of Realtor 2020 نشان داد که 62٪ از کل خریداران خانه ترجیح می دهند بنگاه های املاک اطلاعات مالکیت و طرح های فروش را از طریق پیامک ارسال کنند تا ایمیل یا تماس تلفنی. تمام داده های ذکر شده کل داستان در مورد اثربخشی بکارگیری سامانه پیامکی املاک را بیان می کند.

راهکارهای پنل اس ام اس املاک برای بازاریابی بنگاه املاک

بازاریابی پیامکی ممکن است یک مدرسه قدیمی به نظر برسد. با این حال، ابزار بازاریابی شگفت انگیزی است که می تواند دریچه های جدیدی را برای کسب و کارها پدید آورد. ارسال اس ام اس به عنوان روشی موثر برای دستیابی به اهداف، در صنایع مختلف نفوذ پیدا کرده است. بنگاه های معاملات املاک نیز از این قاعده مستثنی نیستند. با استفاده از این کانال در استراتژی بازاریابی خود، نام تجاری خود را به عنوان یک آژانس املاک معتبر تبلیغ کنید، لیست های خود را به اشتراک بگذارید، قرار ملاقات ها را سریعتر و ارزان تر تنظیم کنید.

سامانه پیامکی املاک همکاران اس ام اس

پنل پیامکی املاک و مستغلات گامی سریع، قابل اعتماد و مقرون به صرفه در جهت برقراری ارتباط با فروشندگان، خریداران، واسطه ها، مالکان و مستاجران است. اما اول ببینیم سامانه پیامکی بنگاه املاک چه راهکارهای بازاریابی را ارائه می دهند!

کلمات کلیدی

نقطه شروع استراتژی بازاریابی پیام کوتاه انتخاب یک کلمه کلیدی است. باید کوتاه، ساده، به یادماندنی و منحصر به کسب و کار شما باشد. کلمات کلیدی به شما اجازه می دهد در آینده برای مشتری خود پیامک ارسال کنید. به عنوان مثال، کلمه کلیدی "خانه 1" را به طور خاص انتخاب کنید. هنگامی که افراد "خانه 1" را به شماره ذکر شده پیامک می دهند، به طور خودکار پیامی با تمام جزئیات مربوط به ملک "خانه 1" دریافت می کنند.

ارسال پاسخ خودکار

پاسخ های خودکار را با استفاده از پاسخگوی خودکار پیامکی تنظیم کنید و از پاسخگویی تک تک به سوالات مشتری صرفه جویی کنید. پاسخ خودکار، پیام های متنی از پیش نوشته شده ای است که کاربر شما به ازای ارسال هر کلمه کلیدی دریافت می کند. پاسخهای متداول خودکار شامل موارد زیر است:

1. به روز رسانی قیمت         2. لیست های جدید        3. رویدادهای جامعه        4. پیام های شما تشکر و غیره.

ارسل پیامک انبوه

با ارسال پیامک انبوه می توانید تعداد افرادی را که شما را می بینند افزایش دهید و به طور همزمان با افراد بیشتری تعامل برقرار کنید. این ابزار به شما امکان می دهد یک پیام بنویسید و آن را به لیست کاملی از مشتریان و یا بخشی از آنها ارسال کنید. فقط با یک ضربه انگشت به هزاران نفر در مورد لیست های جدید اطلاع رسانی کنید.

هشدارها و یادآوری های برنامه ریزی شده

هشدارها یا یادآوری های برنامه ریزی شده را برای کاهش عدم نمایش و افزایش حضور ارسال کنید. از اتلاف وقت برای منتظر ماندن مشتریانی که حاضر نمی شوند خودداری کنید. ارسال هشدارهای برنامه ریزی شده به مشتری، شما را قادر می سازد تا مشتریان خود را از جلسات، قرارها، بازدیدهای عمومی و غیره به روز نگه دارید.

مطالب پیشنهادی:

پنل اس ام اس مشاور املاک تهران و سایر شهرها

بیشتر مشاوران املاک در کلان شهر تهران برای فروش املاک یا زمین به سمت و سوی بازاریابی محلی و منطقه ای روی آورده اند. یکی از ساده ترین و راحت ترین روش های بازاریابی مسکن و زمین، استفاده از سامانه پیامک تبلیغاتی است. اما چه سازمانی می تواند این سیستم را ارائه دهد؟ برای ارسال پیامک های تبلیغاتی، باید از پنل اس ام اس مشاور املاک تهران استفاده کنید. علاوه بر این، با پنل پیامک بنگاه املاک، دیگر نیاز به چاپ یا توزیع تراکت و تماس تلفنی به صورت جداگانه با مشتریان نیست. اما سامانه پیامک برای مشاورین املاک تهران، از چه امکاناتی برخوردار است؟ در ادامه میخواهیم شما را با تک به تک این امکانات آشنا کرده و بهترین پنل اس ام اس مشاور املاک تهران را به شما معرفی کنیم.

ارسال پیامک از Google Map با پنل اس ام اس بنگاه املاک تهران

یکی از ویژگی های مهم سامانه پیامکی بنگاه املاک که برای هر مشاور املاک در تهران ضروری است ارسال پیامک از Google Map است. با استفاده از این ویژگی پنل پیامکی خود، به راحتی می توانید پیامک را از نقشه به مناطق تهران که با کد پستی از هم جدا شده اند ارسال کنید تا دفتر بنگاه املاک، ملک یا زمین را تبلیغ کنید. برای این کار کافی است پنل پیامکی مشاوره املاک تهران همکاران اس ام اس را تهیه کنید. به عنوان مثال، ملک یا زمین مورد نظر شما در تجریش تهران است. برای فروش این ملک نیازی به ارسال پیامک به تمام نقاط تهران نیست! با این کار به آسودگی می توانید در مخارج خود صرفه جویی کرده و به راحتی مشتری مورد نظر خود را پیدا کنید.

فیلم آموزش ارسال از روی نقشه

ارسال اس ام اس به تفکیک استان و شهر

شاید خریدار واقعی ملکی که به دنبال آن هستید در استان یا شهر دیگری زندگی کند. به عنوان مثال، شما می خواهید ملکی را در زعفرانیه بفروشید؛ اما خریدار واقعی ساکن اصفهان یا استان دیگری باشد. بنابراین، برای یافتن مشتریان هدف، نه تنها نیاز به ارسال پیامک به تهران، بلکه ارسال پیامک به سایر شهرها نیز دارید.

ارسال پیامک از طریق دکل BTS ایرانسل با پنل پیامکی مشاوران املاک تهران

یکی دیگر از ویژگی های مهم پنل پیامکی امکان ارسال اس ام اس به دکل ایرانسل BTS است. شاید می خواهید ویلا در چالوس بفروشید، به نظر شما بهترین گزینه کدام است؟ می توانید برای افرادی که از جاده چالوس عبور می کنند پیامک های تبلیغاتی ویلا ارسال کنید. دکل BTS ایرانسل قادر است برای افرادی که در 7 روز گذشته از منطقه شما عبور کرده اند پیامک ارسال کند!

نمونه هایی از بازاریابی پیامکی بنگاه های املاک و مستغلات

یک قانون طلایی برای بازاریابی پیامکی وجود دارد: آیا خودم این اس ام اس را می خوانم و به آن پاسخ می دهم؟

اگر پاسخ صادقانه شما بله باشد، احتمال اینکه مشتریان هدف شما نیز همین کار را بکنند زیاد است. قبل از عجله برای ارسال پیامی که به ذهنتان می رسد، وقت بگذارید و به آنچه در واقع می فرستید و نحوه کار آن فکر کنید. قالب پیامک صحیح انتخاب شده عاملی تعیین کننده برای کسب نرخ پاسخ بالا است. پیامک تبلیغاتی و اطلاع رسانی املاک را کاملاً ساختارمند ارسال کنید.

نمونه متن پیامک تبلیغاتی املاک

شما آزادید که هرگونه اطلاعات تبلیغاتی و اطلاع رسانی مرتبط را در اس ام اس املاک و مستغلات خود وارد کنید. با این حال، ما به شما توصیه می کنیم اطلاعات اصلی زیر را در پیام کوتاه املاک و مستغلات خود بگنجانید:

1. آدرس ملک       2. مشخصات و اندازه        3. قیمت        4. اطلاعات تماس شما         5. لینک کوتاه شده به Google Maps و وب سایت شما

نمونه متن پیامک تبلیغاتی و اطلاع رسانی املاک

در اینجا چند نمونه متن پیامک تبلیغاتی و اطلاع رسانی املاک و مستغلات آورده شده است که می توانید برای افزایش نرخ پاسخ خود پیاده سازی کنید.

چند نمونه متن اس ام اس تبلیغاتی املاک

موقعیت های اکازیون مشارکت در منطقه 11 را از املاک پارس بخواهید. تماس: 0219123456


فرصت سرمایه گذاری بی نظیر، خرید از شما، تضمین سود از ما **املاک نگین**


رکورد سرعت فروش ملک، با شبکه فروش گسترده املاک. تلفن تماس: 0219123456


بهترین آپارتمان های نقلی منطقه را از ما بخواهید. **املاک شرق**

مدرن ترین املاک منطقه. تماس: 0219123456

چند نمونه متن پیامک برای مشاورین املاک

سلام "نام مشتری"! از آنجا که "خانه X" را دوست داشتید، حدس می زنیم این مورد را هم دوست داشته باشید. "لینک به جزئیات خانه Y"

"نام بنگاه املاک"


"نام مشتری" عزیز، ما تنها درخواست شما را در مورد "املاک X" دریافت کردیم. آیا اطلاعات دیگری وجود دارد که بخواهید در مورد ملک به اشتراک بگذاریم؟

"نام بنگاه املاک"


"نام مشتری" عزیز، بابت درخواست شما متشکریم. برای صحبت در مورد فروش خانه چه زمانی مناسب است؟

"نام بنگاه املاک"


سلام "نام مشتری"! آیا هنوز علاقه مند به خرید خانه در منطقه X هستید؟ من یک پیشنهاد خوب برای شما دارم!

"نام بنگاه املاک"

بهترین پنل پیامکی املاک و مستغلات را انتخاب کنید

استفاده از بهترین پنل اس ام اس املاک، فرصت سرمایه گذاری بزرگی در استراتژی پیامک انبوه برای املاک و مستغلات است. به شما این امکان را می دهد تا بدون زحمت به خریداران یا اجاره کنندگان بالقوه برسید و در هزینه های کلان صرفه جویی کنید. در اینجا نحوه استفاده از یک سامانه پیامکی املاک ایده آل آورده شده است:

1. شماره موبایل مشتریان را از طریق دستگاه ثبت شماره مشتری بدست آورید.

2. با مشتریان یا اجاره کنندگان مکالمه متنی و شخصی را شروع کنید.

3. با تعیین زمان یادآوری به موقع، میزان حضور و مشارکت را افزایش دهید.

4. مشتریان جدید را با کلمات کلیدی خاص دعوت به عمل کنید.

5. همه اینها با قیمت مناسب پیام کوتاه صورت می گیرد.

بنابراین، مشتریان خود را فقط با تماس یا ارسال ایمیل محدود نکنید. با استفاده از پنل پیامکی املاک و مستغلات، لیست خانه های جدید آژانس خود، هشدار لحظه ای افت و خیز قیمت ها را برای مشتریان و کاربران خود ارسال کنید!

سامانه پیامکی همکاران اس ام اس نرم افزاری با کاربرد آسان است که شامل تمام ویژگی ها و ابزارهای پیشرفته می باشد. همکاران اس ام اس کمکی بزرگ برای بنگاه های های املاک و مستغلات است که می خواهند تعامل سریع و آسان با مشتریان خود برقرار کنند.

در انتها پیشنهاد می کنم مقاله پنل اس ام اس کافی شاپ را مطالعه نمایید.

خرید پنل پیامکی

جمع بندی و خلاصه

خلاصه مطالب

در ادامه خلاصه ای از مقاله ی "پنل اس ام اس املاک + نمونه متن پیامک تبلیغاتی املاک" مشاهده می کنید.

مطالب پیشنهادی برای شما
  • پنل اس ام اس املاک همکاران چه اهدافی دارد؟

    بازاریابی پیامکی برای املاک یک روش اثبات شده برای تحقق نتایج مد نظر است. سامانه پیامک املاک قادر است حجم سنگین کارهای یک بنگاه املاک را تسهیل کند و اثربخشی را فراهم کند. سامانه پیامک املاک نیازمند متون پیامک تبلیغاتی ایده آل است تا افزایش سودآوری را تضمین کند. هدف همکاران اس ام اس ایجاد بستری مناسب برای استفاده از متون پیامک تبلیغاتی ایده آل و سودآور است.

  • راهکارهای پنل پیامک املاک برای بازاریابی بنگاه املاک چیست؟

    با استفاده از این کانال، استراتژی بازاریابی خود، نام تجاری خود را به عنوان یک آژانس املاک معتبر تبلیغ کنید، لیست های خود را به اشتراک بگذارید، قرار ملاقات ها را سریعتر و ارزان تر تنظیم کنید. راهکارهای سامانه پیامک املاک عبارتند از: 1. کلمات کلیدی 2. ارسال پاسخ خودکار 3. ارسل پیامک انبوه 4. هشدارها و یادآوری های برنامه ریزی شده.

  • نحوه استفاده از یک سامانه اس ام اس املاک ایده آل چگونه است؟

    1. با مشتریان یا اجاره کنندگان مکالمه متنی و شخصی را شروع کنید. 2. با تعیین زمان یادآوری به موقع، میزان حضور و مشارکت را افزایش دهید. 3. مشتریان جدید را با کلمات کلیدی خاص دعوت به عمل کنید. 4. همه اینها با قیمت مناسب پیام کوتاه صورت می گیرد.

ارسال نظر