وبلاگ

pattern

ارسال اس ام اس به دکل ایرانسل(BTS) | پیامک BTS ایرانسل+۱۴۰۳

ارسال اس ام اس به دکل ایرانسل-پیامک تبلیغاتی با BTS

امروزه با روش های جدید ارسال اس ام اس رو به رو هستیم. در این مقاله قصد داریم یکی از جدیدترین روش های ارسال پیامک انبوه را شرح دهیم که بازخوردهای بسیاری خوبی هم دارد. اگر شما هم به دنبال ارسال bts، ارسال bts همراه اول، ارسال پیامک bts، ارسال پیامک به bts، ارسال پیامک به دکل، ارسال اس ام اس به دکل ایرانسل، سامانه ارسال پیامک به دکل هستید این مطلب را بخوانید.

ارسال BTS / ارسال اس ام اس به دکل ایرانسل / پیامک تبلیغاتی با BTS: حتما با من هم عقیده اید که در دنیای امروز گوشی های هوشمند نقش به سزایی را در زندگی روزانه ی ما ایفا می کنند. بنابراین در نظر گرفتن بازاریابی پیامکی به عنوان ابزار موثر در جهت تبلیغات نباید زیاد تعجب برانگیز باشد[بازاریابی پیامکی چیست].

ارسال بی تی اس(BTS)

امروزه ارسال پیامک برای کسب مشتری و معرفی محصول یکی از روش های موثر در جهت بازاریابی است. یکی از روش های نوین این امر ارسال پیامک از طریق بی تی اس(BTS) می باشد. ارسال پیامک از طریق BTS یا به اصطلاح ارسال پیامک از طریق دکل مخابراتی به روشی برای ارسال پیامک به شماره فعال در یک حوزه از دکل مخابراتی گفته می شود.

دکل های بی تی اس(BTS) یا چیزی که پیشتر به آن دکل مخابراتی گفته می شد آنتن هایی هستند که مستقیما در ارتباط با تلفن همراه های حاضر در محدوده می باشند. در این روش ارسال، شما با اطمینان از اینکه فرد مورد نظر دارای شماره فعال بوده و حداقل در 24 ساعت گذشته در منطقه سرویس دهی حاضر بوده به ارسال پیامک به فرد مورد نظر می پردازید .

ارسال پیامک از طریق دکل مخابراتی

روش کار اینگونه است که متن تبلیغاتی مورد نظر خودتان را آماده کرده سپس منطقه ای که قرار است پیامک ارسال شود انتخاب می کنید سپس متن تبلیغاتی شما طی 72 ساعت بعد یا کمتر توسط خود شرکت ایرانسل فرستاده می شود. و از آنجایی که بین زمان 12 شب تا 2 صبح اطلاعات به روز رسانی می شود بیشتر اطلاعات خطوط مربوط به ساکنین منطقه می باشد.

ارسال پیامک از نوع خوشامد گویی برای افرادی که تازه به یک مکانی جدید وارد می شوند و آگاهی دادن درباره مغازه های اطراف از امکانات قابل توجه ارسال BTSپیامکی است که باعث محبوبیت آن می شود. به این طریق که اگر شما صاحب کسب و کاری هستید در منطقه ای خاص می توانید از طریق پیامک به افرادی که در محدوده ی شما وارد شده اند درباره ی کسب و کارتان آگاهی دهید و به عنوان تبلیغات در جهت کسب مشتری بپردازید .

قابل توجه است که در این روش ارسال برای بازدهی بیشتر میتوانیم مخاطب خودمان را انتخاب کنیم و یک قشر خاص از جامعه را هدف قرار دهیم . مثلا اگر تبلیغات مربوط به پوشاک زنانه است تنها برای قشر زنان فرستاده شود. یا اگر مربوط به بازی های کامپیوتری است برای قشر نوجوان و جوان فرستاده شود. در این روش آگاهی از نیاز های مشتری قدمی محکم در جهت بازاریابی است .

ارسال اس ام اس به دکل ایرانسل(BTS)

سرویس دهی بی تی اس(BTS) در حال حاضر از طریق دکل های ایرانسل سراسر کشور را پوشش داده می شود با این شرط که دارای پیش شماره 9000 باشید .شایان ذکر است که تعداد پیامک های ارسالی به خطوط ایرانسل حداقل 10000 عدد میباشد و به صورت یک طرفه شامل ارسال است و دریافت ندارد. از دیگر علل محبوبیت این شیوه تبلیغات اس ام اسی، ارسال پیامک تنها به خطوط فعال و روشن بوده است که باعث می شود پیامک ارسال نشده به گوشی باقی نماند.

بروزرسانی جدید 1403 - [2024 Update]

در روش ارسال پیامک BTS، شما پیامک تبلیغاتی خود را به گروهی ارسال می‌کنید که تحت پوشش دکل مخابراتی (BTS) یک منطقه خاص هستند و موبایل آن‌ها در آن محدوده آنتن می‌دهد.
برای ارسال پیامک از طریق دکل BTS، شما به بانک شماره موبایل نیاز ندارید، بلکه درخواست ارسال پیامک را به اپراتور ارائه می‌دهید تا از طریق دکل‌های مخابراتی در محدوده مورد نظر، پیام شما را برای کاربران فعال در آن منطقه ارسال کند.
مراحل ارسال پیامک BTS به این شرح است:
1. انتخاب محدوده جغرافیایی مورد نظر برای ارسال پیامک
2. تهیه متن پیامک تبلیغاتی
3. ارائه درخواست به اپراتور تلفن همراه برای ارسال پیامک از طریق دکل‌های BTS در محدوده انتخابی
4. پرداخت هزینه ارسال پیامک به اپراتور
پس از ارسال، اپراتور گزارشی از تعداد پیامک‌های ارسالی و دریافتی را در اختیار شما قرار می‌دهد. این روش برای معرفی کسب‌وکارهای محلی مانند فروشگاه‌ها، رستوران‌ها و خدمات منطقه‌ای مناسب است و می‌تواند بازدهی خوبی داشته باشد. بنابراین  این روش ارسال، به دلیل دقت بالا در هدف‌گیری مخاطبین بر اساس موقعیت جغرافیایی، بسیار مؤثر است و می‌تواند در کمپین‌های تبلیغاتی و بازاریابی شما تأثیر بسزایی داشته باشد.

اگر شما قصد استفاده از این شیوه نوین ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه برای پیشبرد اهداف کسب و کارتان را دارید، کافیست در همکاران اس ام اس ثبت نام کنید و با استفاده از سامانه هوشمند پیشنهاد دهنده پنل پیامکی، پنل پیامکی مناسب خودتان را جهت ارسال ارسال اس ام اس به دکل ایرانسل(BTS) دریافت نمایید.

تعرفه های خرید پنل اس ام اس همکاران اس ام اس

جمع بندی و خلاصه

خلاصه مطالب

در ادامه خلاصه ای از مقاله ی "ارسال اس ام اس به دکل ایرانسل(BTS) | پیامک BTS ایرانسل+۱۴۰۳" مشاهده می کنید.

مطالب پیشنهادی برای شما
  • ارسال BTS

    ارسال پیامک از طریق BTS یا به اصطلاح ارسال پیامک از طریق دکل مخابراتی به روشی برای ارسال پیامک به شماره فعال در یک حوزه از دکل مخابراتی گفته می شود.

  • ارسال پیامک از طریق دکل مخابراتی

    روش کار اینگونه است که متن تبلیغاتی مورد نظر خودتان را آماده کرده سپس منطقه ای که قرار است پیامک ارسال شود انتخاب می کنید سپس متن تبلیغاتی شما طی 72 ساعت بعد یا کمتر توسط خود شرکت ایرانسل فرستاده می شود.

  • ارسال اس ام اس به دکل ایرانسل(BTS)

    سرویس دهی بی تی اس(BTS) در حال حاضر از طریق دکل های ایرانسل سراسر کشور را پوشش داده می شود با این شرط که دارای پیش شماره 9000 باشید .شایان ذکر است که تعداد پیامک های ارسالی به خطوط ایرانسل حداقل 10000 عدد میباشد و به صورت یک طرفه شامل ارسال است و دریافت ندارد.

ارسال نظر