وب سرویس ارسال پیامک ؛ راه حل ارسال پیامک از طریق وب سایت و اپلیکیشن!

وب سرویس پیام کوتاه شامل API ارسال سریع پیامک پترن، وب سرویس پیامک خدماتی و مستندات کامل است.

ثبت نام وب سرویس ارسال پیامک مشاهده دمو
X
ارسال پیامک از طریق وب سایت و اپلیکیشن

وب سرویس ارسال پیامک همراه با خط خدماتی رایگان و فوری

وب سرویس پیام کوتاه به شما امکان برقراری ارتباط و تبادل داده بین برنامه ها و سیستم های ناهمگن به منظور مدیریت ارتباطات تلفن همراه از یک سرور از راه دور و ایجاد یک سیستم هوش تجاری را فراهم می کند. رویه پروتکل تماس معمولاً بین کاربر نهایی که باید SMS ارسال یا دریافت کند و یک شبکه تلفن همراه مرکز خدمات پیام کوتاه (SMSC) است. وب سرویس پیامکی معمولاً همراه با یک پنل اس ام اس است که به لطف درخواست ها و کدهای HTTP، می تواند مجموعه ای از ویژگی های ارسال و دریافت پیام کوتاه را از طریق پروتکل اینترنت، بدون دخالت انسان و به صورت همزمان مدیریت کند.

وب سرویس پیامک سرویسی هوشمند برای ارسال و دریافت اس ام اس به مخاطبان از طریق REST API است. همچنین وب سرویس‌های برنامه نویس php، Node.js، VB.NET، پایتون، لاراول، C# و… در پنل اس ام اس وجود دارد. با استفاده از مستندات آنلاین وب سرویس و API همکاران اس ام اس و نمونه کدهای آن به سادگی نرم افزار یا وب سایت خود را به سامانه همکاران اس ام اس متصل کنید و با استفاده از خط خدماتی رایگان و آنی به تمام شماره ها حتی خطوط بلک لیست مخابرات پیامک ارسال نمایید.

سازگاری وب سرویس ارائه شده با رایج ترین زبان های برنامه نویسی (++PHP ، Java ، ASP ، C و غیره) که به شما امکان ارسال و دریافت پیام های متنی از طریق برنامه و اپلیکیشن می دهد. راه حل های متناسب با نیازهای مختلف شما را فراهم شده است. ارسال پیام کوتاه به صورت انبوه یا تکی و شخصی، ارسال خودکار پیامک، برنامه ریزی شده و غیره. HamkaranSMS به ویژه طیف گسترده ای از وب سرویس های پیامکی را ارائه می دهد که از طریق API ها ( ارسال سریع پترنی، اعتبار سنجی و احراز هویت دو عاملی از طریق پیامک با OTP - رمز یکبار مصرف و غیره) در دسترس است.

آموزش استفاده از وب سرویس ارسال پیامک با ارائه مستندات کامل و رایگان با ذکر جزئیات تمام سوالات، شرح پارامتر اجباری و اختیاری به هر توسعه دهنده امکان تلفیق گام به گام را می دهد. علاوه بر این، خدمات پشتیبانی مشتری ما برای استفاده از محصولات و خدمات و کمک به شما در مدیریت کلیه درخواست های ارسال و دریافت پیام کوتاه در اختیار شماست. با این کار می توانید تعداد پیامک های ارسال شده، لیست گیرندگان و محتوای پیام ها را مدیریت کنید.


نمونه کد Send SMS - PHP


<?php
$url = "https://ippanel.com/services.jspd";
$rcpt_nm = array('9121111111','9122222222');
$param = array
	(
	'uname'=>'',
	'pass'=>'',
	'from'=>'',
	'message'=>'تست',
	'to'=>json_encode($rcpt_nm),
	'op'=>'send'
	);
					
$handler = curl_init($url);       
curl_setopt($handler, CURLOPT_CUSTOMREQUEST, "POST");
curl_setopt($handler, CURLOPT_POSTFIELDS, $param);            
curl_setopt($handler, CURLOPT_RETURNTRANSFER, true);
$response2 = curl_exec($handler);
		
$response2 = json_decode($response2);
$res_code = $response2[0];
$res_data = $response2[1];
		
echo $res_data;
?>
  

نمونه کد #Send SMS - C


WebRequest request = WebRequest.Create("http://ippanel.com/services.jspd");
string[] rcpts = new string[] { "989100000009" };
string json = JsonConvert.SerializeObject(rcpts);
request.Method = "POST";
string postData = "op=send&uname=YourUsername&pass=YourPassword6&message=hello Test&to="+json+"&from=+985000145";
byte[] byteArray = Encoding.UTF8.GetBytes(postData);
request.ContentType = "application/x-www-form-urlencoded";
request.ContentLength = byteArray.Length;
Stream dataStream = request.GetRequestStream();
dataStream.Write(byteArray, 0, byteArray.Length);
dataStream.Close();
WebResponse response = request.GetResponse();
Console.WriteLine(((HttpWebResponse)response).StatusDescription);
dataStream = response.GetResponseStream();
StreamReader reader = new StreamReader(dataStream);
string responseFromServer = reader.ReadToEnd();
Console.WriteLine(responseFromServer);
reader.Close();
dataStream.Close();
response.Close();
System.Diagnostics.Debug.WriteLine(responseFromServer);
  

ارسال پیامک پترن با URL

Restful API

ارسال پترن #C

مستند لاراول

Node Js Pattern Sample

VB.NET Pattern

Php Restful Sample

Php WSDL Sample

Php Sample

C# - RESTful API

C# Sample

نمونه کد ++C

خطاهای وب سرویس

مستندات وب سرویس

API ارسال و دریافت اس ام اس انبوه را بیشتر بشناسید

جزئیات وب سرویس پیامک همکاران اس ام اس

سامانه پیامکی همکاران اس ام اس به صورت تخصصی در زمینه راه حل های پیامکی و ارائه وب سرویس پیامکی فعالیت دارد، یک رابط اختصاصی ساده برای ارسال پیامک انبوه، پیشنهادات تبلیغاتی، برنامه های وفادارانه اس ام اسی که به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی موبایل می باشد.

پشتیبانی فنی در اختیار شماست

تیم متخصص توسعه دهنده ما برای کمک به شما در زمینه ادغام API ها یا پاسخگویی به سوالات شما در دسترس است.

خدمات مداوم

خدمات مداوم زیرساخت اختصاصی و در دسترس ما به طور مداوم 24/7 ، 7 روز در هفته و 365 روز در سال مانیتور می شود.

وب سرویس ارسال سریع پیامک

ارسال سریع پیامک در کمتر از 5 ثانیه را با تعریف پترن تجربه کنید. خط خدماتی فوری و رایگان هم برای ارسال به شماره های بلک لیست در اختیار شما قرار می گیرد.

ادغام سریع و آسان

سازگار با تمام زبان های برنامه نویسی برای درخواست های HTTP GET و POST، مستندات کامل و رایگان امکان ادغام آسان، سریع و گام به گام را فراهم می کند.

وب سرویس ارسال پیامک رایگان همکاران اس ام اس

وب سرویس ارسال پیامک رایگان، رابط نرم افزاری که برای ارسال پیام کوتاه از طریق برنامه ها بواسطه یک SMS API است. از دروازه ای(gateway) استفاده می کند که به عنوان یک پل(bridge) بین شبکه جهانی وب(www) و شبکه های حامل کار می کند و کدها را قادر می سازد از آن عبور کرده و به مقصد برسند. وبسرویس رایگان پیامک کمک می کند به: ارسال و دریافت اس ام اس و وضعیت پیام ارسال شده را بلادرنگ بررسی می کند.

انتخاب یک پنل اس ام اس مناسب همچون همکاران اس ام اس برای وب سرویس ارسال پیامک ممکن است گاهی دشوار باشد. جنبه های خاصی بر کیفیت خدمات تأثیر می گذارد. از این رو، قبل از انتخاب بهترین وب سرویس ارسال پیامک باید تمام جنبه های ذیل را در نظر بگیرید:

زمان ⏱️

فرآیند کلی دریافت یک وب سرویس پیامکی زمان می برد. شامل ساعت ها تحقیق و مذاکره بر اساس تعداد پنل پیامکی های یک کشور است. علاوه بر این، ادغام API های یک وبسرویس رایگان پیامک علاوه بر آزمایش و استقرار نیز فرایندی زمان بر است.

از آنجایی که زمان پولی است که نمی توانید هدر دهید، مقایسه کنید که کدام ارائه دهنده وب سرویس پیامک خدماتی می تواند بهترین وب سرویس پیامک را در یک بازه زمانی مناسب به شما ارائه دهد.

وب سرویس ارسال سریع پیامک 💯

در ارسال پیامک از طریق وب سایت بعضاً نیاز است که کد تایید و پیامک اعتبار سنجی OTP در کمتر از 10 ثانیه برای کاربران ارسال شود. بهترین وب سرویس پیامک باید امکان ارسال سریع پیامک به کاربران خودش را داشته باشد. بنابراین همکاران اس ام اس؛ وب سرویس ارسال سریع پیامک مبتی بر پترن و خط خدماتی رایگان را برای ارسال به شماره های بلک لیست تدارک دیده است.

هزینه 💰

در نهایت، هزینه یک عامل تعیین کننده بزرگ است، به خصوص برای کسب و کارهای کوچک مقیاس و استارت آپ ها. برای این موضوع، بررسی کنید که خدمات کلی با توجه به آنچه دریافت می کنید چقدر هزینه دارد. اگر تعادل درستی پیدا کردید، به دنبال آن بهترین وب سرویس ارسال پیامک بروید.

آموزش استفاده از وب سرویس ارسال پیامک تحت وب

مزایای وب سرویس پیام کوتاه همکاران اس ام اس

یک پلت فرم نرم افزاری قدرتمند: برای ساده سازی یکپارچه سازی و توسعه ویژگی های ارسال پیامک تحت وب و با استفاده از API پیام کوتاه، استفاده از ویژگی های گسترده و کامل به شما امکان می دهد تا در ارسال پیامک کامل تسلط داشته باشید (مدیریت دفترچه تلفن ها، تاریخ ارسال کمپین، نوع پیامک های ارسالی، تأیید دریافت، مدیریت پاسخ ها، شخصی سازی فرستنده ها و غیره).

زیرساخت دسترس پذیری بالا: سامانه پیامکی همکاران اس ام اس رابط مستقیم اپراتورهای پیامکی سراسر کشور می باشد. همچنین به لطف زیر ساخت های قوی که امکان پردازش حجم عظیمی از درخواست ها را می دهد (بیش از یک میلیون درخواست روزانه توسط سرویس پیام کوتاه انبوه ما پردازش می شود)، این امکان را خواهید داشت که ضمن بهره مندی از حداکثر قابلیت تحویل، از ویژگی وب سرویس ارسال سریع پیامک پترن زیر 5 ثانیه بهره مند شوید.

آپتایم بالا (تضمین +99 درصد): به لطف اپراتورهای درجه یک انتخاب شده و کیفیت مسیریابی پیام کوتاه، ارسال پیامک تحت وب به صورت  تضمین شده است که به شما امکان پیگیری کل روند مسیریابی از طریق گزارش های ارسال را می دهد و هرگونه اختلال با دریافت response های لحظه ای قابل تشخیص و اقدام متقابل است.

وب سرویس ارسال پیامک همکاران اس ام اس
ویژگی های ما

بهترین ویژگی های سامانه پیامکی فول امکانات همکاران

نمونه مواردی که با خرید پنل پیامکی جهت استفاده از وب سرویس پیام کوتاه در اختیار شما قرار می گیرد.

دستگاه نرم افزاری ذخیره شماره موبایل

تحت وب است بدون وابستگی به نرم افزار یا سخت افزار خاصی...

ارسال پیامک انبوه(گروهي) و تکي

ارسال پیامک تکی یا انبوه(گروهی) به صورت معمولی یا خودکار در بازه های زمانی دقیقه ای، ساعتی، روزانه، ماهانه ...

ارسال پیامک منطقه ای و سن و جنسيت

ارسال اس ام اس تبلیغاتی به دقت شهر و استان، پیش شماره و کد پستی ، سن و جنسيت در اپراتور همراه اول و ایرانسل...

ارسال پیامک مشاغل و اصناف

ارسال اس ام اس تبلیغاتی به شغل مورد نظر در شهر مورد نظر...

ارسال پیامک به دکل ایرانسل BTS

به شماره هایی که حداقل تا 24 ساعت قبل از زمان ارسال در منطقه مورد نظر حضور داشته و شماره آنها فعال است ارسال انجام دهید...

نظرسنجی و مسابقه پیامکی

از ماژول مخصوص نظرسنجی و مسابقه پیامکی برای نشان دادن اهمیت نظر مخاطبانتان استفاده کنید...

ارسال پیامک صوتی

ارسال پیام تبلیغاتی به بلک لیست از طریق پیامک صوتی امکان پذیر است. در این نوع ارسال با مخاطبان تماس گرفته می شود و فایل صوتی برای افراد پخش خواهد شد.

دریافت آنی و فوری خط خدماتی

دریافت آنی و فوری خط خدماتی برای ارسال پیامک به افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند...

وب سرویس ویژه برنامه نویسان

درخواست های ارسال انواع اس ام اس(فوری یا معمولی) را به صورت خودکار، با استفاده ازوب سرویس هوشمند. مستندات کامل برای فریمورک مختلف نیز وجود دارد...

وب سرویس ارسال پیامک نوعی API است که به کسب و کار شما امکان می دهد پیام های SMS را در پلتفرم های نرم افزاری موجود خود ادغام کنید. وب سرویس پیامک خدماتی به شما امکان می دهد تا از طریق هر وب سایت یا برنامه ای سریع و آسان پیام کوتاه ارسال یا دریافت کنید. وب سرویس ارسال پیامک تحت وب امکان فعالیت شبانه روزی کسب و کار شما را فراهم می کند، اعلان ها و اطلاعات مشتری را حتی در خارج از ساعت کاری نیز ارائه می دهد.

همکاران اس ام اس طیف وسیعی از API ها را ارائه می دهد تا به برنامه نویسان اجازه ارسال پیامک از طریق وب سایت یا اپلیکیشن را دهد. در برخی موارد، بدون نیاز به کدنویسی سفارشی، به راحتی می توان نرم افزار موجود را با وب سرویس ارسال سریع پیامک پیکربندی کرد.

فیلم آموزش شروع کار با پنل اس ام اس

سوالات متداول در مورد وب سرویس پیام کوتاه

pattern

به همکاران اس ام اس اعتماد کرده اند...

ارائه خدمات به بیش از ۵۳,۰۰۰ مشترک افتخار می کنیم

نظرات کاربران

1403/01/17

امیر رضا حقیقی

پشتیبانی همکاران اس ام اس بسیار عالی است. خدا خیرتون بده. من سایتی دیگه وب سرویس ارسال پیامک گرفتم با قیمت چند برابر، تعرفه‌ ارسال اس ام اس خیلی بالا و بعد از خرید با اطلاعات اولیه فرق می کرد. سرویس دهی خیلی ضعیف و جوابگو هم نبودند. از مجموعه دلسوز همکاران اس ام اس تشکر می کنم. موفق باشید.

1403/01/18

پشتیبان همکاران اس ام اس

سلام جناب حقیقی عزیز، باعث مباهات ماست که وب سرویس پیامک همکاران اس ام اس مورد تایید شما قرار گفته است. هدف اصلی مجموعه ارائه بهترین وب سرویس ارسال پیامک همراه با قیمت مقرون به صرفه است.

1403/01/26

نیلو زندی

سلام وقتتون بخیر، میخواستم بدونم شما وب سرویس پیامکی تستی هم ارائه میدین؟

1403/01/27

پشتیبان همکاران اس ام اس

سلام سرکار خانم زندی، متاسفانه بدلیل مسائل احرازهویتی امکان ارائه وب سرویس اس ام اس تستی نداریم. ولی شما میتونین پنل اس ام اس پایه را با تنها 5 هزار تومان خریدای کنید و بعدش درخواست بدین که تعدادی پیامک رایگان برای شما شارژ بشه تا بتونین تست وب سرویس پیامک را انجام بدین.

1403/02/11

افشار منش

سلام خسته نباشین. آیا شما بابت ارائه وب سرویس ارسال پیامک هزینه مجزایی از هزینه سامانه پیامکی دریافت می کنید؟

1403/02/12

پشتیبان همکاران اس ام اس

سلام وقت عالی بخیر. نه دوست عزیز. شما با خرید پنل اس ام اس، وب سرویس ارسال پیامک رایگان هم دریافت می کنید و نیازی به هزینه کرد جدا نیست.

1403/02/20

محمد امین درویش

سلام. من از یک جای دیگه وب سرویس ارسال اس ام اس خریداری کردم. یک مشکلی دارم اینه که به یک سری از شماره ها که بلک لیست هستن پیامک نمیره. آیا شما برای این مسئله راهکاری دارین؟

1403/02/22

پشتیبان همکاران اس ام اس

سلام. بله، برای این منظور وب سرویس پیامک خدماتی توسط همکاران اس ام اس تدارک دیده شده که شما بعد از خرید پنل اس ام اس، نیازه درخواست خط خدماتی بدین و بلافاصله برای شما خط خدماتی فعال میشه و میتونین به تمام شماره ها حتی شماره های بلک لیست هم ارسال پیامک انجام بدین.

pattern