درباره ما

pattern

همکاران اس ام اس با هدف ارائه سامانه پیامکی به منظور ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی و خدماتی برای کسب و کارهای کوچک و سازمان های بزرگ و همچنین هر یک از افراد جامعه پایه گذاری شد.

برای دستیابی به این هدف سفر دور و دراز و دیوانه کننده ای را شروع کردیم زیرا تصمیم گرفتیم سامانه پیامک آنلاینی را بوجود بیاوریم که نه تنها کاربرانمان می توانستند از آن سود ببرند بلکه خود را بخشی از آن احساس کنند. در این بین چیزهای زیادی آموختیم و فراز و نشیب های بسیاری تجربه کردیم که هر کدام از آنها یک درس و تجربه جدید برای ما و مشتریان به حساب می آید.

می توانیم گروهی از ویژگی های منحصربفرد خودمان را لیست کنیم و یا درباره تمام سال هایی که کدنویسی کردیم و لیستی از مهارت های گسترده مان بگوییم. اما صادقانه فکر می کنیم که این موارد چیزهای مهمی نیست.

چیزی که مهم است آن است که ما فراتر از یک تیم ساده هستیم ما هر روز خودمان را با تعهد حداکثری به شغل مان آغاز می کنیم، فراتر از آنچه که شرکت های دیگر برای آن تلاش می کنند و دلیل آن ساده است؛ ما اهمیت می دهیم.

تماس با ما-همکاران اس ام اس
تماس باما - پنل اس ام اس همکاران اس ام اس

ما به نیاز هر یک از مشتریانمان اهمیت می دهیم و آن ها را راضی نگه میداریم. زیرا صادقانه باور داریم هر چقدر زمان بیشتری را برای رضایت مشتریانمان اختصاص دهیم، مشتریان بیشتری به سمت ما خواهند آمد.

هر وقت خواستید با ما در ارتباط باشید ما بی صبرانه منتظر شنیدن صدای شما هستیم، خوشحال تر خواهیم شد که شما را در رفع نیازهایتان یاری رسانیم و به محض اینکه بتوانیم آن ها را حل نماییم.

حرف برای گفتن زیاده اما برای اینکه مشاهده کنید در عمل چه امکاناتی در زمینه ارسال پیامک تبلیغاتی و خدماتی برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم، پیشنهاد می کنیم در کمتر از 5 دقیقه در سامانه پیامکی رایگان همکاران اس ام اس ثبت نام نمایید و به صورت آزمایشی از پنل اس ام اس استفاده نمایید. بدین منظور از طریق لینک زیر اقدام نمایید:

مشتریان فعال:

53201+

میزان رضایتمندی:

94.7%

پروژه ها انجام شده :

431+

جوایز:

8+

جدیدترین اخبار پنل اس ام اس

آخرین پست های وبلاگ

در این قسمت می توانید جدیدترین مقالات منتشر شده در زمینه سامانه ارسال پیامک را مشاهده کنید.

مشاهده پست های بیشتر.
pattern

به همکاران اس ام اس اعتماد کرده اند...

ارائه خدمات به بیش از ۵۳,۰۰۰ مشترک افتخار می کنیم

pattern