• آدرس ایمیل : info@hamkaransms.com

وبلاگ

pattern

پنل اس ام اس چیست و چه ویژگی های مثبتی دارد؟

پنل اس ام اس چیه و کاربردش چیه

امروزه با روش های جدید بازاریابی  رو به رو هستیم. در این مقاله قصد داریم یکی از جدیدترین روش های بازاریابی و ارائه خدمات را شرح دهیم که نتایج بسیار خوبی هم به همراه داشته است. اگر شما هم به دنبال پنل اس ام اس، پنل پیامکی، پنل اس ام اس رایگان، پنل اس ام اسی، سامانه اس ام اس، پنل پیامک هستید این مطلب را بخوانید.

پنل اس ام اس چیست / پنل پیامکی / سامانه پیامکی: اگر بخواهید برای تعداد زیادی از مخاطبانتان اس ام اس از نوع تبلیغاتی یا خدماتی ارسال کنید نیازمند ابزاری هستید که بتواند در مدت زمان کوتاه و با هزینه ای کم، پیامک موردنظرتان را به مخاطبان شما ارسال کند. در این حالت کار هوشمندانه استفاده از پنل اس ام اس است .

پنل اس ام اس چیست؟

پنل اس ام اس نرم افزاری در فضای اینترنت است که شما را قادر می سازد تا به مخاطبان و لیست شماره هایی که دارید پیامک تبلیغاتی یا خدماتی ارسال کنید .

پیامک تبلیغاتی یا خدماتی شما میتواند معرف بیزینس شما ، یادآوری انجام کاری، معرفی محصول جدید و ... باشد. ویژگی حائز اهمیت درباره ی پنل اس ام اس این است که به شما اجازه ی زمان بندی برای ارسال و مدیریت پیام را میدهد. 

پنل اس ام اس و ضرورت استفاده از آن

سوالی که مطرح می شود این است، با توجه به حجم گسترده ی اینترنت و سرویس های اینترنتی که در دسترس همگان است چرا از سامانه پیامکی استفاده کنیم؟

برای پاسخ به این سوال باید این نکته را مد نظر بگیریم که 95 درصد از مردم جهان تلفن همراه دارند اما این بدین معنا نیست که گوشی های همراه لزوما به اینترنت دسترسی دارد. بنابراین با وجود شبکه گسترده اینترنت نمیتوانیم از اهمیت زیاد پیامک که نیاز به اتصال اینترنت ندارد و پیام ها از طریق یک شبکه مخابراتی روی سیمکارت ها ارسال و دریافت میشود چشم پوشی کنیم . با تمام این گفته ها میتوانیم به قدرت برتر  بازاریابی پیامکی و نقش مهم آن در برندینگ و تبلیغات پی ببریم .

با این حال میدانیم که در 24 ساعت روز پیامک های تبلیغاتی زیادی برای ما ارسال می شود که بعضا بدون توجه و باز کردن آن ها را حذف می کنیم و یا حتی برای محو کردن این چنین پیام ها آن ها را راهی بلک لیست میکنیم. برای همین باید بدانیم که بازاریابی از طریق پیامک اصول و روشی دارد که رعایت آن ها میتواند از تاثیرات منفی بکاهد و به جنبه های مثبت آن بیفزاید. بازاریابی پیامکی از طریق سامانه پیامکی خود را اصولی و آگاهانه انجام دهید و با کیفیت بالا از مزایای بهترین روش بازاریابی برخوردار شوید.

پنل اس ام اس و انواع آن

پنل های اس ام اس انواع گوناگونی دارند که شما می توانید  با توجه به نیاز های خود که اصولا به حجم ارسال های پیامک شما در یک بازه زمانی بر می گردد، پنل اس ام اس مورد نظرتان را انتخاب کنید . بنابراین ارزش این پنل ها بر اساس تعداد ارسال پیامک است. هر چقدر پنل شما بزرگتر باشد هزینه ی آن بیشتر خواهد بود اما قابلیت هایی که در اختیار شما قرار می دهد خیلی خوب است و باید توجه داشت که تعرفه ی ارسال پیامک آن کمتر خواهد بود . هزینه ی اولیه ای که بابت خرید پنل اس ام اس از مشتری اخذ می شود، بسته به میزان برند بودن و سن ارائه ی خدمات متفاوت است .

شاید سوالی که اکنون برای شما پیش می آید این باشد که ضرورت پرداخت هزینه ی اولیه برای چیست ؟

داشتن پشتیبانی شبانه روزی، مناسب شدن تعرفه ی ارسال پیامک برای شما، که هزینه ی آن درارسال های انبوه بیشتر به چشم می آید از دلایل آن است و نیز باید توجه داشت که یک سامانه ی  پیامکی خوب آپدیت های خود را به طور همیشه و بدون وقفه انجام می دهد ، بنابراین بخشی از هزینه ی دریافتی صرف آپدیت کردن و افزودن قابلیت های جدید به سامانه می شود.

همانطور که سامانه هایی هستند که هزینه می گیرند ، سامانه هایی هم هستند که بدون هزینه و رایگان با ادعای ارائه خدمات با همان کیفیت وارد بازار شده اند که تنها بابت شارژ اولیه مبلغی هزینه دریافت می کنند. اما چیزی که واضح است این است که این سامانه ها عواقب خودشان را دارند و کیفیتی نظیر سامانه هایی که بابت ارائه ی خدمات پولی می گیرند ندارند .

پایین بودن امکانات ، کند بودن بروزرسانی ها و مسئله ی مهم تری که اصلا نمیتوان از آن چشم پوشی کرد نبود مداومت و بسته شدن سامانه بعد از اندک فعالیت است به عبارتی بی ثبات بودن این چنین سامانه ها است.

پنل اس ام اس و قابلیت های آن

 1. سامانه پیامکی  ویژگی متمایزی دارد که آن ارسال انبوه پیامک است .
 2. لیست شماره های یک اجتماع ، محله ، منطقه و شهر را دارا می باشد و می تواند در اختیار شما قرار دهد .
 3. نظر سنجی / قرعه کشی / متن پیامک آماده  را دارا می باشد .

شناسایی و آشنایی با مخاطبان هدف برای بازاریابی مهم است . مثلا شما می توانید محصول موردنظر خود را که مخاطب آن بیشتر خانم های جوان است شناسایی و برای این قشر اس ام اس مورد نظر را ارسال کنید . پنل اس ام اس لیستی از مخاطبین مورد نظر با مشخصه های لازم مثل سن ، جنسیت ، شغل و ... را در اختیار شما قرار می دهد و فرایند شناسایی و ارسال را آسان تر می کند .

پنل اس ام اس یک ارتباط دو سویه بین شما و مشتریانتان برقرار می کند . به این صورت که شما میتوانید علاوه بر فرستادن ، دریافت پیامک هم داشته باشید . اینگونه که با سوال ، نظر سنجی ، مسابقه نظرات و بازخوردهای مخاطبانتان را دریافت کنید و اینگونه تعامل شکل گرفته میان شما و مشتری به پیشرفت هر چه بهتر آن محصول یا بیزنس و خدمات کمک خواهد کرد .

سامانه پیامکی و قابلیت دریافت گزارش

سامانه پیامکی یا همان پنل اس ام اس، دارای ویژگی منحصر به فردی است که به شما امکان آگاهی از اینکه چند درصد از پیام های ارسالی به دست مشتریان رسیده است را می دهد ، آن هم با دقت بسیار بالا !!

این گزارش مشخص می کند که اس ام اس های مورد نظر برای چه شماره هایی ارسال شده و از بین این شماره ها کدام ها پیام را دریافت و کدام دریافت نکرده اند .

پنل اس ام اس و وضعیت پیامک های ارسالی دریافت شده توسط مخابرات

در این حالت که پیامک ارسالی از سامانه پیامکی ارسال شده است اما به گوشی مخاطب مورد نظر نرسیده است ، هزینه ی ارسال پیامک به شما برگردانده می شود و شما امکان مشاهده ی بازگردانده شدن وجه را در پنل گزارشگریتان خواهید داشت.

پنل پیامکی و هزینه ی آن

هزینه ای که برای برندینگ و معرفی صرف می شود برای هر صاحب کسب و کار اهمیت زیادی دارد . باید توجه داشت در هر بازاریابی در اینجا بازاریابی از طریق پیامک باید از استراتژی های اصولی بهره برد. بنابراین لازم است بدانیم هزینه علاوه بر پول ، شامل زمان و انرژی و تفکری که روی آن مصرف می شود هم است .

با توجه به گفته های بالا میتوان این چنین برداشت کرد پنل اس ام اس ایده آل، پنلی است که حس اعتماد را به مشتری بدهد و با صرف هزینه ی معقول بهترین و بروزترین خدمات را به مشتری ارائه دهد و نیز این قابلیت را دارا باشد که نیاز مشتری را بدون کم و کاستی برطرف سازد .

اگر شما قصد دارید برای تعداد زیادی از مخاطبانتان اس ام اس از نوع تبلیغاتی یا خدماتی ارسال کنید، کافیست در همکاران اس ام اس ثبت نام کنید و با استفاده از سامانه هوشمند پیشنهاد دهنده پنل پیامکی، پنل پیامکی مناسب خودتان را جهت ارسال پیامک دریافت نمایید.

جمع بندی و خلاصه

خلاصه مطالب

در ادامه خلاصه ای از مقاله ی "پنل اس ام اس چیست و چه ویژگی های مثبتی دارد؟" مشاهده می کنید.

مطالب پیشنهادی برای شما
 • پنل اس ام اس چیست؟

  پنل اس ام اس نرم افزاری در فضای اینترنت است که شما را قادر می سازد تا به مخاطبان و لیست شماره هایی که دارید پیامک تبلیغاتی یا خدماتی ارسال کنید. ویژگی حائز اهمیت درباره ی پنل اس ام اس این است که به شما اجازه ی زمان بندی برای ارسال و مدیریت پیام را میدهد.

 • پنل اس ام اس و قابلیت های آن

  سامانه پیامکی ویژگی متمایزی دارد که آن ارسال انبوه پیامک است . لیست شماره های یک اجتماع ، محله ، منطقه و شهر را دارا می باشد و می تواند در اختیار شما قرار دهد . نظر سنجی / قرعه کشی / متن پیامک آماده را دارا می باشد .

 • سامانه پیامکی و قابلیت دریافت گزارش

  گزارش هایی مبنی بر این که اس ام اس های مورد نظر برای چه شماره هایی ارسال شده و از بین این شماره ها کدام ها پیام را دریافت و کدام دریافت نکرده اند . اگر پیامکی ارسالی به گوشی مخاطب مورد نظر نرسیده است ، هزینه ی ارسال پیامک به پنل شما برگردانده می شود.

 • پنل اس ام اس و انواع آن

  پنل های اس ام اس که هزینه ی اولیه از مشتری میگیرد. این هزینه بابت پشتیبانی شبانه روزی، مناسب شدن تعرفه ی ارسال پیامک برای شما و آپدیت کردن و افزودن قابلیت های جدید به سامانه می شود. سامانه هایی هم هستند که بدون هزینه و رایگان با ادعای ارائه خدمات با همان کیفیت وارد بازار شده اند که تنها بابت شارژ اولیه مبلغی هزینه دریافت می کنند.

ارسال نظر