وبلاگ

pattern

از کجا پنل پیامک خریداری کنم؟ (+راهنمای خرید پنل اس ام اس 2022)

از کجا پنل پیامک خریداری کنم | راهنمای خرید پنل اس ام اس

پنل اس ام اس به هزاران کسب و کار این امکان را داده است که از طریق پیامک به مشتریان خود دسترسی پیدا کنند. در این مقاله می آموزید بهترین سامانه پیامکی کدام است و چگونه از بقیه متمایز می شود و از کجا پنل پیامک خریداری کنم.

چه به دنبال پنل پیامک برای استفاده شخصی یا حرفه ای باشید، چند نکته وجود دارد که باید قبل از انتخاب خود در نظر بگیرید. موارد مهم در راهنمای خرید پنل اس ام اس به شرح ذیل است:

چه چیزی در قیمت ماهانه خدمات گنجانده شده است؟

آیا محدودیتی در مورد تعداد مخاطبینی که می توانم آپلود کنم یا کلمات کلیدی که می توانم رزرو کنم وجود دارد؟

آیا برای دسترسی به هر ویژگی باید هزینه اضافی پرداخت کنم؟

اگر سوالی داشته باشم به پشتیبانی دسترسی خواهم داشت؟

به عنوان تحلیل گران بازاریابی پیامکی، با جرات اذعان می کنیم که همه پنل های پیامکی یکسان ساخته نمی شوند. عناصری برای خرید پنل اس ام اس وجود دارد که ممکن است آن را برای موارد استفاده شما مناسب تر کند یا نه.

بنابراین، برای اینکه به شما کمک کنیم تا ایده بهتری در مورد آنچه باید برای یافتن ارائه دهنده پنل پیامک مناسب خود جستجو کنید، به دست آورید، راهنمای خرید پنل اس ام اس جامعی را که باید در طول جستجوی خود در نظر بگیرید، آماده کرده ایم. اما ابتدا، برای کسانی از شما که ممکن است در همان ابتدای کاوش خود باشید، توضیح خواهیم داد که پنل اس ام اس چیست و آنچه را که می‌توانید از هر سامانه پیامکی انتظار داشته باشید، شرح خواهیم داد.

ارائه دهنده پنل پیامک چیست؟

تلفن همراه برای ارسال پیامک به دوستان و خانواده بسیار عالی است. اما وقتی نوبت به تجارت می رسد، می تواند کمی محدود کننده باشد. با دستگاه تلفن همراه شخصی خود، نمی توانید:

1. فهرستی از مخاطبین را از سیستم CRM خود آپلود کنید

2. ارسال یک پیام گروهی بدون پاسخ به همه

3. یک متن از رایانه خود ارسال کنید

4. با تیم خود همکاری کنید و پیام های دریافتی با حجم بالاتر را دریافت کنید

5. ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای با تفکیک سن و جنسیت انجام دهید

6. ارسال پیامک خودکار یادآوری و نظرسنجی پیامکی انجام دهید

اینجاست که یک ارائه‌دهنده پنل پیامک وارد می‌شود. ارائه‌دهندگان بازاریابی پیامکی یا سامانه های پیامکی، نرم‌افزاری توسعه داده‌اند که قابلیت‌های پیامک تلفن همراه شما را در بر می‌گیرد و آن را روی دسکتاپ شما باز می‌کند.

یک کمپین پیام متنی را به ده ها، صدها یا هزاران مشتری به طور همزمان ارسال کنید. سپس مستقیماً از صندوق ورودی خود به هر فرد پاسخ دهید. همچنین می‌توانید کمپین‌های قطره‌ای خودکار راه‌اندازی کنید، پیام‌ها را برنامه‌ریزی کنید، کلمات کلیدی متنی برای پیوستن ایجاد کنید، پیام صوتی سامانه پیامک را فعال کنید و موارد دیگر.

راهنمای خرید پنل اس ام اس

راهنمای خرید پنل اس ام اس با رویکرد نکات حرفه ای 2022

حداقل قابلیت بهترین پنل اس ام اس آن است که به شما امکان ارسال پیام‌های انبوه و تکی را برای مشتریانتان بدهد .اما برخی از ویژگی های اساسی وجود دارد که ممکن است ارائه نکنند. مواردی که ممکن است فرض کنید داده شده اند، اما خیلی دیر متوجه می شوید که داده نشده اند.

فرآیند تحقیق ممکن است طاقت فرسا به نظر برسد، اما در اینجا ده قابلیتی که یک پنل پیامک خوب باید داشته باشد، آورده شده است.

1. هزینه

قیمت‌گذاری برای کسب‌وکارها، به‌ویژه آن‌هایی که نیاز به دسترسی منظم به هزاران مشتری دارند، جز ملاحظات اولیه است. هنگام انتخاب بهترین پنل اس ام اس، مطمئن شوید که سامانه پیامکی یک نقل قول منطقی و شفاف ارائه می دهد.

همواره با ارائه ‌دهنده پنل پیامکی گفتگو کنید که آیا قیمتی که ارائه کرده‌اند شامل تمام هزینه‌هایی است که باید در یک دوره معین پرداخت کنید. اطمینان حاصل کنید که هیچ هزینه پنهانی نیز وجود ندارد.

2. یکپارچه سازی API

همچنین می‌خواهید اطمینان حاصل کنید که ارائه‌دهنده سامانه پیامک شما دارای اسناد رابط برنامه‌نویسی برنامه (API) جامع و غیر پیچیده است. شما باید به راحتی وب سرویس ارسال پیامک آن را با برنامه های کاربردی موجود کسب و کار خود، مانند پیام رسان های اجتماعی، ابزارهای تعاملی و برنامه های تلفن همراه، ادغام کنید. پنل های پیامکی مانند همکاران اس ام اس می توانند فرمت هایی مانند REST API ،WSDL و SOAP را نیز پشتیبانی کنند.

3. پیام دو طرفه

اگر می‌خواهید تعامل داشته باشید، از ارائه‌دهنده سامانه پیام کوتاه خود بپرسید که آیا پیام‌های دوطرفه ارائه می‌دهند یا خیر. بسیاری از شرکت ها از ارتباطات دو طرفه برای تعامل با مشتریان خود و دریافت سریع پاسخ ها استفاده می کنند. این نوع پیامک یک راه حل ایده آل برای یادآوری قرار ملاقات، تایید رزرو، پیام های تبلیغاتی و حتی توزیع کار (job dispatch) است.

4. تحویل پیام

هدف نهایی هر کسب و کاری دستیابی به مشتریانش است. این بدان معناست که یافتن یک پنل اس ام اس قابل اعتماد که پیام های متنی را در زمان مناسب به گیرنده مورد نظر خود تحویل دهد بسیار مهم است.

شما می خواهید یک شرکت بازاریابی پیامکی را انتخاب کنید که پیام ها را به سرعت و کارآمد با نرخ رقابتی ارائه می دهد. آنها باید شراکت قوی با اپراتورهای مخابراتی داشته باشند تا از تحویل بهینه با حداقل بازگشت و تاخیر اطمینان حاصل کنند.

5. پشتیبانی مشتری

آیا ارائه‌دهنده خدمات پیام کوتاه یک مدیر حساب را به شما اختصاص می‌دهد که به طور فعال به نیازهای شما رسیدگی کند؟ شرکت‌های پیامکی قابل اعتماد معمولاً مدیران حساب دارند که الزامات و محدودیت‌های پروژه شما را یادداشت می‌کنند و راه‌حل‌های مناسب را پیشنهاد می‌کنند.

آنها شما و تیمتان را از نزدیک در ارزیابی، پذیرش و سایر فرآیندها راهنمایی خواهند کرد. همچنین بهتر است بررسی کنید که چه نوع پشتیبانی اضافی می توانند به شما ارائه دهند و چگونه با آنها در ارتباط خواهید بود.

6. مقیاس پذیری

آخرین اما نه کم اهمیت ترین در چک لیست راهنمای خرید پنل اس ام اس، مقیاس پذیری است. ارائه دهنده خدمات پیام کوتاه شما باید یک پلتفرم مقیاس پذیر داشته باشد که بتواند کسب و کار شما را در حین رشد پشتیبانی کند.

کمپین های شما احتمالاً با شکوفایی کسب و کار شما گسترش خواهند یافت. پلت فرم ارائه دهنده پنل پیامک شما باید حجم عظیمی از پیام ها را برای ارائه درایوهای بیشتر و بزرگتر مدیریت کند.

از کجا پنل پیامک خریداری کنم

از کجا پنل پیامک خریداری کنم؟

پیام متنی یک راه مقرون به صرفه و قابل اعتماد برای دستیابی به مشتریان شما است و دارای نرخ باز شدن، خواندن و پاسخ بالایی است که آن را به یک پلت فرم ارتباطی ایده آل برای درگیر کردن مخاطب هدف شما تبدیل می کند. انتخاب بهترین ارائه‌دهنده خدمات پیامک نباید کار دلهره‌آوری باشد، به‌ویژه در عصر کنونی که پیامک فقط رشد می‌کند.

ما می‌دانیم که آنچه در بالا فهرست کرده‌ایم، مطمئناً یک فهرست طولانی است. با این وجود، ارزش آن را دارد و با پیروی از آن اطمینان حاصل می کنید که ارزانترین پنل پیامک قابل اعتماد با تجربه وسیع، خدمات عالی و دسترسی گسترده را انتخاب می کنید.

با خرید پنل اس ام اس از همکاران اس ام اس، می‌توانید به قابلیت هایی بی نظیری از ارسال اس ام اس انبوه هدفمند و وب سرویس ارسال پیامک دست پیدا کنید که ماحصل آن بهبود تجربیات مشتریانتان است. برای کسب اطلاعات بیشتر و بهره مندی از یک مشاوره تخصصی می توانید با ما از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

خرید پنل اس ام اس

جمع بندی و خلاصه

خلاصه مطالب

در ادامه خلاصه ای از مقاله ی "از کجا پنل پیامک خریداری کنم؟ (+راهنمای خرید پنل اس ام اس 2022)" مشاهده می کنید.

مطالب پیشنهادی برای شما
  • از کجا پنل پیامک خریداری کنم؟

    همکاران اس ام اس یک پنل پیامک منحصر به فرد است که فضای تبلیغاتی و تعاملی آن شما را از نزدیک با مشتریانتان در ارتباط نگه می دارد. از ارسال پیامک‌ انبوه هدفمند و تکی گرفته و تا دسترسی چند کاربره و تجزیه و تحلیل داده‌ها، همکاران اس ام اس طیف وسیعی از ویژگی‌هایی را به شما ارائه می‌دهد که فرایند جذب و نگهداری مشتریان را با قدرت انجام دهید.

  • راهنمای خرید پنل اس ام اس 2022 شامل چه مواردی است؟

    راهنمای خرید پنل اس ام اس شامل مواردی چون هزینه، یکپارچه سازی API، پیام دو طرفه، تحویل پیام، پشتیبانی مشتری، مقیاس پذیری می باشد.

  • آیا امروزه پیام کوتاه راهکار مطمئن برای توسعه کسب و کار است؟

    پیام کوتاه در سال 1992 به وجود آمد. حتی امروزه نیز پیام کوتاه مورد تقاضا است و یکی از مطمئن ترین روش های ارتباطی است. امروزه هر شرکت کوچک، متوسط یا بزرگی از قدرت بازاریابی پیامکی استفاده می کند. انتخاب مطمئن ترین سرویس یا ارائه دهنده پیام کوتاه اولین چیزی است که باید انجام شود.

ارسال نظر