وبلاگ

pattern

بهترین پنل اس ام اس کدام است؟ (۹ شاخص طلایی)

بهترین پنل اس ام اس کدام است

اگر قصد خرید پنل پیامکی برای کسب و کار خودتان را دارید، مطمئنم که می خواهید سامانه پیامکی مدنظر کاملاً مجهز و آماده برای سرمایه گذاری باشد و در یک کلام بهترین پنل اس ام اس را انتخاب کنید. شروع یک نوع جدید از بازاریابی(پیامکی) می تواند بسیار طاقت فرسا باشد. شما می خواهید مطمئن شوید که این عمل برای کسب و کارتان مفید واقع خواهد شد و با مشتریان شما ارتباط برقرار می کند. بهتر است در شروع کار یک مرور اجمالی داشته باشیم بر روی این موضوع که:

بهترین پنل اس ام اس کدام است؟  

در فضای رقابتی و فزاینده فناوری اس ام اس، انتخاب بهترین پنل اس ام اس برای کسب و کار شما چیزی بیش از یک مقایسه ساده قیمت را می طلبد. اگرچه هزینه مهم است، اما جنبه های دیگری نیز وجود دارد که باید قبل از انتخاب یک سامانه پیام کوتاه در نظر گرفته شود. این موارد شامل قابلیت اطمینان، تجربه، نرخ ارسال پیامک و میزان دسترسی و قابلیت ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی منطقه ای با تفکیک سن و جنسیت است، که همگی نقش مهمی در موفقیت یک کمپین تبلیغات پیامکی دارند. باید مطمئن شوید که ارائه دهنده پنل پیامک هزینه راه اندازی سامانه را بیش از یک بار دریافت نمی کند و در ادامه فقط هزینه ارسال هر پیام را دریافت می کند. برخی از ارائه دهندگان پنل ارسال پیامک می توانند شما را با قیمت ارزان جذب کنند سپس با درخواست هزینه های اضافی هنگام پرداخت بابت تنظیم پنل و غیره، شما را فریب می دهند. همچنین باید اطمینان حاصل کنید که پیامک هایی که خریداری می کنید تاریخ انقضا نداشته باشند، این مورد برای خرید پیام کوتاه انبوه ضروری است. این موارد تنها گوشه ای از نکاتی بود که هنگام خرید بهترین پنل پیامکی باید به آن توجه کنید. ۹ شاخص طلایی که باید قبل از انتخاب بهترین سامانه پیامکی مدنظر قرار دهید:

۱. چگونه می توانند شروع بازاریابی پیامکی را آسان تر کنند؟

ارائه دهندگان پنل پیامکی را در اولویت قرار دهید که شروع بازاریابی پیام کوتاه را آسان تر می کنند. آیا  ارائه دهندگان پنل اس ام اس منابعی دارند که بتوانید از آنها مانند کیت های شروع سریع، ویدیوهای آموزشی کار با پنل اس ام اس، فایل PDF راهنمای جامع کار با سامانه پیامکی و بانک سوالات متداول(FAQ) استفاده کنید؟

بدین منظور در سامانه پیامکی همکاران اس ام اس، مجموعه ویدیو 20 قسمتی آموزش کار با پنل اس ام اس تهیه شده است که مشابه آن در هیچ سامانه ارسال پیامک انبوه دیگری قابل مشاهده نیست.

فیلم آموزش ارسال از روی نقشه

- آیا ارائه دهندگان ارزانترین پنل پیامک، نمونه کارهای مشابه شغل شما دارند تا بتوانید بررسی کنید که چگونه کسب و کارهای مشابه با استفاده از پنل پیامکی ارائه شده توانسته اند به اهداف خودشان برسند؟

- آیا آن ارائه دهنده پنل اس ام اس مشاوران متخصصی دارد که پاسخگوی سوالات شما باشد و شما را در امر راه اندازی پنل پیامکی و شروع بازاریابی پیامکی همراهی کند؟

- آیا آنها تجربه ی اجرای کمپین های بازاریابی پیامکی مشابه و کمک به کسب و کارها برای بهبود بازگشت سرمایه را دارند؟

- آیا همکاری با آنها به شما کمک می کند تا برخی از مشکلات متداول را که بسیاری از مشاغل در ابتدای کار خود با آن مواجه هستند را دور بزنید و سریعتر به اهداف خود برسید؟

۲. آیا هزینه اولیه(راه اندازی) وجود دارد؟

مهم است اطمینان پیدا کنید که می توانید با سرعت به افراد بیشتری دسترسی پیدا کنید. 90٪ پیام های متنی ظرف 3 دقیقه پس از دریافت آنها خوانده می شوند، بنابراین نیازی نیست که برای شروع صبر کنید.

برخی از شرکت ها ممکن است هزینه اولیه ای دریافت کنند، اما در پنل پیامکی همکاران اس ام اس این اجازه به شما داده می شود از سامانه پیامکی رایگان استفاده کنید. اما باید توجه داشته باشید که پنل پیامک رایگان تنها دارای 50 درصد امکانات است. بنابراین اگر تصمیم خود برای خرید پنل اس ام اس و شروع بازاریابی پیامکی گرفته اید، بهتر است همان ابتدا سامانه حرفه ای و یا فوق حرفه ای را تهیه نمایید تا علاوه بر تعرفه ارسال پیامک ارزان تر از تمام قابلیت های سامانه پیامکی همکاران اس ام اس بهره ببرید.

بهترین سامانه پیامکی کدام است

۳. چگونه به شما کمک می کنند تا مقررات ارسال پیامک را درک کنید؟

اگرچه به نظر می رسد شما تنها با راه اندازی یک کمپین بازاریابی متنی می توانید به اهداف مدنظرتان برسید، اما باید از قوانین و مقررات ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی و خدماتی(اطلاع رسانی) آگاه باشید. قانون حمایت از مصرف کننده تلفن همراه می گوید هر کسی که می خواهد برای شخصی پیامک تبلیغاتی ارسال کند باید رضایت نامه مورد نظر را دریافت کند.

شرکت مخابرات ایران قابلیتی برای مشترکین خود فراهم کرده است که به صورت داوطلبانه و اختیاری دریافت پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کنند. این امر موجب شده است که بازاریابی پیامکی دچار چالش اساسی شود. اولین راه حل برای دور زدن لیست مخابرات و ارسال پیامک به بلک لیست مخابراتی، دریافت "خطوط خدماتی" است. اما باید توجه کنید خطوط خدماتی تنها قابلیت ارسال پیامک های اطلاع رسانی را دارند و استفاده از آنها برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی ممنوع است. دریافت خطوط خدماتی پروسه زمانبر و شرایط خاص خودش را دارد که ممکن است همه ی افراد و سازمان ها نتوانند آن را تهیه کنند.

در سامانه پیامکی همکاران اس ام اس برای این موضوع چاره ای اندیشه شده است و آن هم اختصاص خط خدماتی اشتراکی به تمام کاربرانی است که قصد ارسال پیامک اطلاع رسانی دارند. برای ارسال پیامک تبلیغاتی هم کاربران می توانند از قابلیت ارسال پیامک صوتی و یا ارسال سیم کارت برای ارسال پیامک به افرادی که دریافت اس ام اس تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند، استفاده کنند.

۴. چه ویژگی ها و امکانات پیشرفته ای را ارائه می دهند؟

وقتی در مورد ویژگی های پیشرفته یک سامانه پیامکی صحبت می کنیم، به نظر می رسد که به مهارت و دانش زیادی احتیاج است. اما با داشتن ابزارهای مناسب و پشتیبانی حرفه ای، تسلط بر ویژگی های پیشرفته ی پنل اس ام اس می تواند ساده باشد. در هر پنل پیامکی ویژگی های یکسانی وجود ندارد، بنابراین برای شروع کار، در اینجا تنها چند ویژگی وجود دارد که ما در سامانه پیامکی همکاران اس ام اس به مشتریان خود عرضه می داریم.

امکان دریافت پیامک رایگان

هر زمان که پیام های متنی را برای افراد ارسال می کنید، بدیهی است که تصور کنید برخی به آنها پاسخ می دهند. بنابراین چه یک کلمه کلیدی تعریف شده باشد که افراد آن را برای شما ارسال می کنند یا مخاطبین شما فقط پاسخی را ارسال کنند، همیشه از دریافت پیام های رایگان لذت خواهید برد. این پیام ها در صندوق ورودی شما ذخیره می شوند تا بتوانید هر زمان که اراده کردید به آنها دسترسی داشته باشید.

سرویس هدایت پیام

یکی دیگر از ویژگی های قدرتمند، امکان هدایت پیام های دریافتی به آدرس ایمیل یا حتی تلفن همراه خودتان است. چنین چیزی به شما امکان می دهد بدون نیاز به ورود به حساب پنل پیامکی خود، پیام های دریافتی را مشاهده کنید.

برنامه ریزی ارسال پیامک در آینده

گاهی اوقات خیلی خوب است که بتوانید به جلو پیش بروید. هنگامی که می دانید چه می خواهید بگویید اما می دانید که بیش از حد مشغول هستید و نمی توانید در زمان و روزی که می خواهید آن را ذکر کنید، می توانید پیام های خود را طوری تنظیم کنید که در زمان دلخواهتان ارسال شوند.

اتوماسیون

اگر جلسات مکرر یا تماس های هفتگی فروش دارید، می توانید برای نوشتن پیامی که به طور منظم ارسال می شود، از متن تکراری استفاده کنید. این پیام ها می توانند روزانه ، هفتگی یا ماهانه با انواع گزینه های برنامه ریزی پیشرفته اجرا شوند.

شخصی سازی

با شخصی سازی کمپین بازاریابی موبایلی خود با نام گیرنده، می توانید تأثیر پیام خود را به حداکثر برسانید. قسمت نام و نام خانوادگی آنها می تواند به طور خودکار در پیام شما ادغام شوند و به آن اشخاص ارسال گردد.

الگوهای پیام کوتاه

الگوها به شما این امکان را می دهند تا پیام های موردعلاقه خود را برای استفاده مجدد در آینده ذخیره کنید. می توانید با الگوهای ابتدایی که ما ارائه می دهیم شروع کنید، یا می توانید خودتان ایجاد کنید. هنگامی که آماده استفاده از آن هستید، می توانید به سادگی آن را انتخاب کنید ، و در پنل کاربری شما بارگذاری می شود.

ویژگی های ذکر شده تنها بخشی از امکانات پیشرفته پنل پیامکی همکاران اس ام اس است وهمچنین به عنوان شاخص های کلیدی انتخاب بهترین پنل ارسال  اس ام اس می توان به آنها اشاره کرد.

بهترین پنل پیامکی کدام است

۵. آیا کد کوتاه اختصاصی ارائه می دهید؟

دو نوع اصلی کد کوتاه وجود دارد که در پیام کوتاه استفاده می شود. کدهای به اشتراک گذاشته شده دقیقاً مانند نام مشتریان بین چندین مشتری مشترک هستند. کدهای اختصاصی مختص هر شرکت یا سازمان است. کدهای اختصاصی در دو نوع وجود دارند. کدهای تصادفی ترکیبی از پنج یا شش رقم تصادفی از اعداد که می توانید به اشتراک بگیرید. کدهای Vanity اعدادی هستند که به راحتی به خاطر سپرده می شوند مانند 313131.

شما می توانید یک خط اختصاصی با شماره دلخواه خریداری کنید و به طور انحصاری از آن برای ارسال و دریافت هر نوع کلمه کلیدی که می خواهید استفاده کنید، بدون آنکه شایع بودن آن اهمیت چندانی داشته باشد.

این کدها می توانند کاربردهای زیادی برای اطلاع رسانی برند داشته باشند و می توانند در یک کارزار بازاریابی بسیار مفید واقع شوند. اگر فکر می کنید آنها برای تبلیغات شما مفید خواهند بود، بهتر است از ارائه دهنده ی این کدها بپرسید که آیا می تواند آنها را ارائه دهد یا خیر. به طور معمول، آژانس های بازاریابی یا سایر مشاغل و سازمان های پر حجم از کدهای کوتاه اختصاصی بهره مند می شوند. برای اکثر مشاغل کوچک، کد کوتاه مشترک یک راه حل مقرون به صرفه تر است.

۶. ارزشی که برای سرمایه گذاری من فراهم می کنید چیست؟

یکی از قابل توجه ترین و غیر قابل پیش بینی ترین هزینه های اضافی، هزینه ای است که می توانید بابت پشتیبانی از ارائه دهنده خود متحمل شوید. شما می خواهید بپرسید که آیا آنها هزینه های اضافی برای ارائه پشتیبانی دارند. همچنین باید ببینید که آیا برای دسترسی به مطالب آموزشی هزینه اضافی وجود دارد یا خیر.

یکی از مهم‌ترین و غیر قابل پیش بینی ترین هزینه‌های اضافی است که می‌توانید با آن روبرو شوید، حمایتی است که از ارائه دهنده پنل اس ام اس دریافت می‌کنید. با خرید پنل اس ام اس، شما باید بپرسید آیا هزینه‌های اضافی برای ارائه پشتیبانی دارند یا خیر. همچنین می‌خواهید ببینید که آیا هزینه‌های اضافی برای دسترسی به مواد آموزشی وجود دارد یا خیر. شما می خواهید مطمئن شوید که تیم پشتیبانی آنها در دسترس است و هنگامی که در راه اندازی یک کمپین پیامکی به مشکل بر می خورید بلافاصله به مشکلات شما رسیدگی می کنند یا خیر.

لازم به ذکر است در سامانه پیامکی همکاران اس ام اس پشتیبانی ارائه شده به کاربران کاملا رایگان است. همچنین کارشناسان سامانه در 24 ساعت شبانه روز( حتی روزهای تعطیل) آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

همچنین باید بررسی کنید که آیا آنها تخفیف های پیامکی عمده یا سایر تخفیف ها را برای مشتریان بلند مدت خود ارائه می دهند. این موارد به شما این امکان را می دهد که با رشد کمپین های خود، میزان بازگشت سرمایه خود را حتی بیشتر کنید. خرید خدمات اضافی یا ارسال پیام های اضافی ممکن است به شما این امکان را بدهد که در هنگام افزودن ارزش بیشتر به اشتراکتان، پس انداز متنوعی داشته باشید.

با پرسیدن این سوال ها مطمئن می شوید که کدام یک از سامانه های پیامکی لایق انتخاب شدن به عنوان بهترین پنل پیامکی است. شما می خواهید مطمئن شوید در پنل پیامکی ثبت نام می کنید که ارزش سرمایه گذاری دارد و در بلند مدت منجر به بازگشت سرمایه و سودآوری می شود.

همکاران اس ام اس؛ بهترین پنل اس ام اس

۷. آیا می توانید نمونه هایی از کمپین های موفق بازاریابی پیامکی را به من نشان دهید؟

هر شرکتی که موفقیتی در زمینه ی مشتریان خود داشته باید بتواند موارد یا نمونه هایی از کمپین های بازاریابی پیامکی را که جواب داده است به شما نشان دهد، جز آنکه بنا به حفظ محرمانگی اطلاعات این مهم امکان پذیر نباشد.

شما به طور خاص می خواهید نمونه هایی از کسب و کارهای مشابه یا کمپین های مشابه آنچه را که می خواهید در شغل شخصی خود اجرا کنید، جستجو کنید. آنها باید بتوانند بسیاری از آمارها و گزارش هایی را که در آن کمپین ها ثبت شده است را به شما نشان دهند.

۸. آیا تیم پشتیبانی مشتری وجود دارد که قادر به پاسخگویی به سوالات من باشند؟

پشتیبانی مشتری در یک کمپین موفق از اهمیت بالایی برخوردار است. شما می خواهید مطمئن شوید که چه نوع پشتیبانی در دسترس است. آیا آنها افرادی دارند که بتوانند به شما کمک کنند تا استراتژی هایی برای فعالیت های موثر ایجاد کنید؟ آیا آنها افرادی را دارند که بتوانند کمپین هایی را که عملکرد مطابق انتظار ندارند را اصلاح کنند؟

تیم پشتیبانی در چه ساعاتی در دسترس خواهند بود؟ اگر در اواخر شب ها یا آخر هفته ها مشغول کار هستید، کسی وجود دارد که به شما کمک کند یا مجبور خواهید شد یک روز دیگر صبر کنید؟

چگونه می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید؟ آیا با پشتیبانی ایمیلی یا تیکتی مواجه هستید؟ آیا می توانید از طریق چت آنلاین با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید؟

بهترین سامانه ارسال پیامک

۹. هزینه خدمات چقدر است؟

در مورد هزینه، موارد زیادی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. هزینه مواردی مانند خرید خط اختصاصی و یا هزینه دلیوری بیس کردن خطوط اختصاصی ارائه شده است. با افزایش فعالیت های شما، هزینه های پنهان می تواند نگران کننده باشد. بنابراین اطمینان حاصل کنید درمورد اینکه چه ویژگی هایی وجود دارد و کدام یک از آنها هزینه های بیشتری را در برخواهد داشت.

چگونه شروع کنم؟

ما در سامانه پیامکی همکاران اس ام اس ادعا نمی کنیم بهترین سامانه پیامک موجود هستیم. اما ادعا داریم تمام شاخص های ذکر شده را تمام و کمال برای کاربران عزیزمان برآورده کرده ایم و شعار ما از ابتدا این بوده است: کیفیت عالی + قیمت مقرون به صرفه + پشتیبانی قوی.

اگر آماده شروع همکاری با ما هستید، تضمین می دهیم پشتیبانی مورد نیاز شما را ارائه دهیم، هزینه های ارائه خدمات را با توجه به کیفیت ارائه شده منصفانه تنظیم کنیم و تمام امکانات مورد نیاز، برای شروع بازاریابی پیامکی را در اختیار شما قرار دهیم. برای اینکه مشاهده کنید چگونه می توانیم به رشد کسب و کارتان کمک کنیم از طریق لینک زیر در سامانه پیامکی مد نظر خود ثبت نام کنید:

تعرفه های خرید پنل اس ام اس

جمع بندی و خلاصه

خلاصه مطالب

در ادامه خلاصه ای از مقاله ی "بهترین پنل اس ام اس کدام است؟ (۹ شاخص طلایی)" مشاهده می کنید.

مطالب پیشنهادی برای شما
  • بهترین سامانه پیامکی چطور می تواند شروع بازاریابی پیامکی را آسان تر کند؟

    ارائه دهندگان پنل پیامکی را در اولویت قرار دهید که شروع بازاریابی پیام کوتاه را آسان تر می کنند. آیا آن ارائه دهندگان پنل اس ام اس منابعی دارند که بتوانید از آنها مانند کیت های شروع سریع، ویدیوهای آموزشی کار با پنل اس ام اس، فایل PDF راهنمای جامع کار با سامانه پیامکی و بانک سوالات متداول(FAQ) استفاده کنید؟ برای نمونه در سامانه پیامکی همکاران اس ام اس مجموعه ویدیو 20 قسمتی آموزش کار با پنل اس ام اس تهیه شده است که مشابه آن در هیچ سامانه دیگری قابل مشاهده نیست.

  • بهترین پنل پیامکی چه ویژگی و امکانات پیشرفته ای را ارائه می دهد؟

    وقتی در مورد ویژگی های پیشرفته یک سامانه پیامکی صحبت می کنیم، به نظر می رسد که به مهارت و دانش زیادی احتیاج است. اما با داشتن ابزارهای مناسب و پشتیبانی حرفه ای، تسلط بر ویژگی های پیشرفته ی پنل اس ام اس می تواند ساده باشد. برخی ویژگی سامانه پیامکی همکاران عبارتند از: پنل اس ام اس کاملا رایگان با خط دلیوربیس، ارسال پیامک منطقه ای و از روی نقشه، ارسال پیامک مشاغل، ارسال پیامک به دکل ایرانسل و غیره.

  • شروع کار در بهترین پنل اس ام اس چگونه است؟

    ما در سامانه پیامکی همکاران اس ام اس ادعا نمی کنیم بهترین پنل اس ام اس موجود هستیم. اما ادعا داریم تمام شاخص های ذکر شده را تمام و کمال برای کاربران عزیزمان برآورده کرده ایم و شعار ما از ابتدا این بوده است: کیفیت عالی + قیمت مقرون به صرفه + پشتیبانی قوی. اگر آماده شروع همکاری با ما هستید، تضمین می دهیم پشتیبانی مورد نیاز شما را ارائه دهیم، هزینه های ارائه خدمات را با توجه به کیفیت ارائه شده منصفانه تنظیم کنیم و تمام امکانات مورد نیاز، برای شروع بازاریابی پیامکی را در اختیار شما قرار دهیم.

ارسال نظر