وبلاگ

pattern

ارسال پیامک صوتی؛ ارسال به بلک لیست مخابرات در 2024

پیامک صوتی-پیام صوتی

امروزه با روش های جدید ارسال پیامک رو به رو هستیم. در این مقاله قصد داریم یکی از جدیدترین روش های ارسال پیامک تبلیغاتی را شرح دهیم که بازخوردهای بسیاری خوبی هم دارد. اگر شما هم به دنبال اس ام اس صوتی، ارسال اس ام اس صوتی، اپراتور پیام صوتی، سامانه پیامک صوتی هستید این مطلب را بخوانید.

پیامک صوتی/ ارسال پیام صوتی/ پیام صوتی تبلیغاتی: تبلیغات به شیوه های گوناگونی در طول تاریخ صورت گرفته است، در حال حاضر نیز صنعت تبلیغات یکی از مهم ترین صنایع در بین تمامی کسب و کارها می‌باشد. امروزه هر شرکت و استارت آپی برای بهره وری بیشتر و گرفتن بازخورد های بهتر از تبلیغات به عنوان یکی از ابزار های قدرتمند معرفی استفاده میکند. با توجه به اینکه بستر های لازم برای این امر به اندازه ی زیادی فراهم است میتوان به راحتی از امکانات موجود در جهت بدست اوردن بازدهی بالا استفاده کرد .

راهکارهای تبلیغاتی پیش از پیدایش قابلیت ارسال پیامک صوتی تبلیغاتی

ارسال پیامک متنی تبلیغاتی یکی از روش هایی بوده که در گذشته ی نه چندان دور ، با توجه به نفوذ تلفن همراه در جامعه، از طرفداران زیادی برخورد دار بود که بازدهی خوبی هم داشته است . سامانه پیامکی با در اختیار قرار دادن امکان ارسال حجم بالایی از پیامک، بخش زیادی از نیاز جامعه به تبلیغات ارزان و موثر را برآورده کرده است. 

 اما به مرور زمان با فراهم شدن قابلیتی که اجازه میداد پیامک های تبلیغاتی در بلک لیست یا همون لیست سیاه مخاطبین قرار بگیرد باعث عدم ارسال پیام به مشتریان شده و این امر باعث کاهش تدریجی بازدهی پیامک متنی تبلیغاتی شده است. کاهش مخاطبین و امکان مسدود سازی دریافت پیامک تبلیغاتی ، پیشگامان این صنعت را بر آن داشت تا با خلق راهکار جدید با عنوان "پیامک صوتی" یا "پیام صوتی" ، جایگزین مناسبی برای آن بیایند.

پیامک صوتی چیست و چگونه لیست سیاه مخابراتی را دور می زند؟

همانطور که اشاره کردیم شرکت مخابرات ایران قابلیتی برای مشترکین خود فراهم کرد که به صورت داوطلبانه و اختیاری دریافت پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کنند. این امر موجب شده است که بازاریابی پیامکی دچار چالش اساسی شود. اولین راه حل برای دور زدن لیست مخابرات و ارسال پیامک به بلک لیست مخابراتی، دریافت "خطوط خدماتی" است. 

خطوط خدماتی مختص سازمان ها و موسساتی است که هدفشان اطلاع رسانی و خدمات است و به هیچ وجه نمی توانند ارسال پیامک تبلیغاتی بواسطه خطوط خدماتی انجام دهند. اما باید در نظر گرفت تمامی سازمان ها و موسسات توانایی فراهم کردن مدارک مورد نیاز برای خدماتی کردن خطوط اعم از شماره‌ی ثبت، شناسه ملی، کد اقتصادی و... را ندارند و همچنین فرایند خدماتی کردن خطوط غالباً زمانبر است.

راه حل چیست؟

یکی از این بستر ها که قبلا بیشتر برای مکالمات مستقیم استفاده می شد ارسال پیامک صوتی یا همان پیام صوتی است، بدین صورت که صدایی از پیش ضبط شده برای مخاطب که هدف ما هستند ارسال می شود و تلفن شخص مورد نظر زنگ می خورد و صدای از پیش ضبط شده برایش پخش می شود. این قابلیت در ابتدا برای سرویس های بانکی و ارسال کد فعالسازی استفاده می شد اما اکنون به روشی نوین در صنعت تبلیغات تبدیل شده است.

برگ برنده ی پیام صوتی نسبت به پیامک تبلیغاتی متنی ساده

پیام صوتی یا پیامک صوتی نسبت به پیامک تبلیغاتی متنی مزیت هایی دارد که از بین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

با "پیامک صوتی" به‌راحتی می‌توانید پیامک‌هایی را که برای لیست سیاه ارسال نشده‌اند، ارسال کنید. پیام صوتی تبلیغاتی را میتوانیم هم برای تلفن همراه و هم برای تلفن ثابت بفرستیم که از مزیت های مهم تبلیغاتی این چنینی  است.

ضمن اینکه در اینگونه ارسال تبلیغ صدایی ضبط شده و پخش می شود بنابراین لحن گوینده تاثیر به سزایی روی شنونده که مخاطب ماست میگذارد ، پس هر چقدر لحن شیوا تر و جذاب تر باشد گیرا تر بوده و بازدهی بیشتری را فراهم میکند . امری که در پیامک متنی امکان پذیر نیست .

از طرفی دیگر چون در این نوع ارسال در لحظه مخاطب پیام را دریافت می کند لذا امکان معرفی بهتر چیزی که میخواهیم امکان پذیر است زیرا در روش ارسال پیامک متنی احتمال رسیدن پیام به مخاطب نه تنها کم است بلکه امکان دیده شدن و مورد توجه قرار گرفتن ان توسط مخاطب می تواند وجود نداشته باشد.

در ارسال پیامک صوتی یا همان پیام صوتی شما این قابلیت را دارید که در مدت زمان خیلی کم حجم وسیعی از اطلاعات را در اختیار مشتری قرار دهید این در حالی است که این امر در پیامک متنی محدودیت هایی را دارد . پیامک صوتی تنظیماتی برای ارسال در اینده دارد لذا شما نیازی ندارید هر بار اقدام به ارسال نمایید .

 با توجه به توضیحاتی که گفته شد میشود این چنین نتیجه گرفت پیامک صوتی راهی ارزشمند و مطمئن در جهت تبلیغ هر چه بهتر هدف است و امکاناتی دارد که اگر هوشمندانه از آن ها بهره بگیریم میتوانیم به خوبی هر چه تمام تر به معرفی چیزی که میخواهیم بپردازیم.

بروزرسانی جدید 1403 - [2024 Update]

در دنیای امروز، ارتباطات تلفنی و پیامکی نقش بسیار مهمی در زندگی روزمره و کسب‌وکارها ایفا می‌کنند. با پیشرفت تکنولوژی، ارسال پیامک صوتی به عنوان یک روش نوین و مؤثر برای ارتباط با مشتریان مطرح شده است. این روش امکان ارسال پیام به افرادی که شماره‌های خود را در لیست سیاه مخابراتی قرار داده‌اند را فراهم می‌آورد.
در سال 2024، ارسال پیامک به بلک لیست مخابرات از طریق روش‌های مختلفی امکان‌پذیر است. برای مثال، استفاده از خطوط خدماتی و پیامک صوتی برای ارسال پیام‌های اطلاع‌رسانی و خدماتی به افرادی که در لیست سیاه قرار دارند، یکی از این روش‌ها است. همچنین، امکان استفاده از پنل‌های پیامکی مجهز به خطوط خدماتی و پیامک صوتی  برای دور زدن بلک لیست و ارسال پیامک تبلیغاتی به افرادی که پیامک‌های تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، وجود دارد.
یکی از جنبه‌های مهم در ارسال پیامک صوتی، رعایت اخلاق حرفه‌ای و قوانین مربوط به حریم خصوصی است. ارسال پیامک‌های صوتی باید با توجه به قوانین کشور و با احترام به حقوق مشتریان انجام شود. این امر به ویژه در مورد ارسال پیام‌ها به افرادی که تمایلی به دریافت پیام‌های تبلیغاتی ندارند، اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.
با توجه به اینکه ارسال پیامک صوتی به بلک لیست می‌تواند برای برخی از کسب‌وکارها مفید باشد، اما باید توجه داشت که این کار باید در چارچوب قوانین و با رضایت مشتریان انجام شود. این روش نه تنها می‌تواند به افزایش تعامل با مشتریان کمک کند، بلکه می‌تواند به عنوان یک ابزار بازاریابی مؤثر نیز عمل کند.
در نهایت، ارسال پیامک صوتی به بلک لیست مخابرات نیازمند درک دقیق از نیازهای مشتریان و رعایت اصول اخلاقی است. با استفاده از تکنولوژی‌های جدید و رعایت قوانین، می‌توان از این روش به عنوان یک راهکار ارتباطی مؤثر و مسئولانه بهره برد. این امر نه تنها به ارتقاء کیفیت خدمات کمک می‌کند، بلکه به ایجاد اعتماد و وفاداری در میان مشتریان نیز منجر می‌شود.

اگر شما قصد استفاده از این شیوه نوین ارسال پیامک تبلیغاتی به گیرندگان مسدود خود را دارید، کافیست در همکاران اس ام اس ثبت نام کنید و با استفاده از سامانه هوشمند پیشنهاد دهنده پنل پیامکی، پنل پیامکی مناسب خودتان را جهت ارسال پیامک صوتی دریافت نمایید.

خرید پنل پیامکی و تعرفه ها

جمع بندی و خلاصه

خلاصه مطالب

در ادامه خلاصه ای از مقاله ی "ارسال پیامک صوتی؛ ارسال به بلک لیست مخابرات در 2024" مشاهده می کنید.

مطالب پیشنهادی برای شما
 • پیامک صوتی چیست؟

  در پیامک صوتی صدایی از پیش ضبط شده برای مخاطب که هدف ما هستند ارسال می شود و تلفن شخص مورد نظر زنگ می خورد و صدای از پیش ضبط شده برایش پخش می شود.

 • پیام صوتی راهکاری برای دور زدن بلک لیست مخابراتی

  با استفاده از پیامک صوتی می توانید برای مخاطبانی که دریافت پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند، پیامک تبلیغاتی در قالب آوا ارسال کنید.

 • افزایش احتمال دیده شدن پیام شما توسط مخاطب

  در این شیوه ارسال گوشی مخاطب زنگ می خورد و در لحظه پیام را دریافت می کند، بنابراین ریسک دیده نشدن پیام را کاهش می دهد.

 • تاثیرگذاری بیشتر نسبت به شیوه ارسال پیامک متنی

  پیام صوتی در قالب آوا برای مخاطب پخش می شود بنابراین لحن گوینده تاثیر به سزایی روی مخاطب دارد ، هر چقدر لحن شیوا تر و جذاب تر باشد بازدهی بیشتر حاصل می شود .

ارسال نظر