شرایط و قوانین

pattern
کاربر گرامی! اکثر قوانین مندرج در این صفحه ، قوانین اپراتور جهت ارسال پیامک میباشد و بین کلیه سایتهای ارائه دهنده پنل اس ام اس مشترک میباشد. شما با ثبت نام و یا استفاده از خدمات همکاران اس ام اس ، این قوانین و شرایط را میپذیرید .

1. اخیرا سواستفاده بسیاری از پیامک صورت گرفته است. بنابراین کاربری که به استفاده از خدمات همکاران اس ام اس می پردازد در هر صورت ملزم به رعایت تمامی قوانین و مقررات همکاران اس ام اس بوده به هیچ عنوان حق تخطی از قوانین را ندارد در صورت تخطی کاربر تمام حقوق آن در هر صورت توسط همکاران اس ام اس سلب شده و به هیچ عنوان قابل بازگشت نمی باشد و توسط همکاران اس ام اس در صورت نیاز از شخص مذکور به مراجع قانونی شکایت خواهد شد. کاربر حق دخالت در ارائه خدمات همکاران اس ام اس را نداشته و نمیتواند در این خصوص به موردی شکایت کند و تمام خدمات توسط همکاران اس ام اس ارائه و در صورت تخلف غیرفعال خواهند شد.

2. کاربر موظف است قبل از ارسال پیامک انبوه آموزشهای ارائه شده در سامانه و منوی پشتیبانی را مطالعه نماید و به صورت آموزش داده شده ارسال خود را انجام دهد. در صورت عدم وجود آموزش در مورد ارسال به روشی خاص کاربر میتواند از منو پشتیبانی درخواست آموزش ارسال نماید. در صورت اشتباه کاربر در انتخاب روش ، منطقه و متد و همچنین استفاده از روش نادرست برای ارسال کلیه مسئولیت ها متوجه فرد خواهد بود و همکاران اس ام اس مسئولیتی ندارد.

3. در صورت تغییر قوانین اپراتور و قوانین مربوط به حوزه ی ارسال پیامک این سامانه هیچ مسئولیتی به عهده نمیگیرد ومطابق قوانین جدید اقدام میکند.

3. در صورت سو استفاده کاربر از خطوط خدماتی ، کاربر ملزم به جبران خسارتها و جریمه های اپراتور است و میبایست مبالغ مربوطه را بصورت نقدی پرداخت نماید.

4. کاربر میبایست قبل از خرید به بخش تعرفه پیامک و خطوط موجود در سایت مراجعه کرده و از هزینه ارسال پیامک اطلاع لازم را کسب نماید و با قبول شرایط اقدام به خرید نماید.

5. بصورت کلی تایید پیامک های ارسالی طبق اخرین قوانین و مقررات تنظیم شده توسط اپراتورها،سرویس دهنده ها و سایر نهادهای مرتبط انجام میشود و در خصوص تایید پیامکهای ارسالی این مجموعه مسئولیتی به عهده نمیگیرد.

6. ارسال کلیه پیامک ها با محتوای غیر اخلاقی، توهین، تهدید،شوخی، جوک سرکار گذاشتن از طریق پیامک (حتی دوستان و آشنایان)، اخاذی،هر گونه پیامک مشکوک به کلاهبرداری ممنوع میباشد .

7. کاربر با شماره موبایلی که ارائه میکند در سامانه ثبت نام مینماید،در صورت فراموشی پسورد تنها راه دسترسی به پنل دسترسی به شماره موبایل اعلام شده هست.

8. جهت اتصال نرم افزارها و وبسایت ها در داخل پنل و در منو وبسرویس مستندات اتصال ارائه شده است اتصال پنل به نرم افزارهای مختلف به عهده شخص طراح وبسایت یا نرم افزار مربوطه است و در پنل فقط مستندات و تعدادی افزونه و نمونه کد جهت اتصال وبسایتها و نرم افزارها قرار داده شده است. 

9. ارسال هرگونه پیامک که با اصول و مباني دين اسلام و قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران مغايرت داشته باشد ممنوع میباشد.

10. ارسال  پیامک هایی که باعث تشويش اذهان عمومي گردد و به اخلاق حسنه حاكم بر جامعه آسيب رساند ممنوع میباشد.

11. ارسال پیامک هایی که با سياستهاي فرهنگي، اجتماعي و اقتصادي كشور مغايرت داشته باشد ممنوع میباشد.

12. چنانچه پنل شما شامل خط رایگان بوده است و در سیستم وجهی درخواست میشود از پرداخت وجه خودداری کنید وبعد از ثبت فرم تیکت ارسال کنید تا پرداخت برای شما انجام شود. در نظر داشته باشید مهلت درخواست خطوط پنل حداکثر ۷۲ ساعت از تاریخ ثبت نام هست و در صورت تغییر شرایط اپراتوری طبق شرایط و مقررات جدید و قاعدتا قیمت جدید خطوط ارائه میشوند بنابراین چنانچه به خطوط مذکور نیاز دارید بلافاصله بعد از ثبت نام اقدام نمایید.

13. برای ارسال پيامک هاي از طرف بانکها ،نهادهای حکومتی نیازمند احراز هویت کامل و ارائه نامه رسمی هست ،ارسال پیامک جعلي ,وی به هر طریق از طرف شرکت ها ونهادهای حکومتی و بانک ها واشخاص ممنوع میباشد..

14. تبليغ وب سايت ها، سرويس ها و يا کالاهايي که بر خلاف قوانين جمهوري اسلامي ايران مي باشند ، ممنوع میباشد.

15. به دليل فيلترينگ شديد اپراتور، کاربر موظف است قبل از ارسال پيام انبوه، يک بار به صورت تست، متن مورد نظر را بر روي گوشي همراه خود ارسال نموده و از رسيدن آن به گوشي اطمينان حاصل فرمايد. در صورت فيلتر شدن پيام ها، اين سامانه مسئوليتي بر عهده نمي گيرد.

16. مشتری موظف است قبل از خرید از نسخه دمو نسبت به بررسی کلیه امکانات و بانک شماره های موجود و پوشش آنها اقدام نماید و در صورت برآورده شدن نیاز اقدام به خرید و ثبت نام نماید.لازم به ذکر است هیچ پنلی در کشور شامل کلیه شماره های منطقه ای یا مشاغل یا سایر روشها نمیشود و همواره فقط بخشی از شمارها پشتیبانی میشود. بعد از خرید شکایت از عدم پوشش نقطه ای خاص و یا نبود امکاناتی خاص به هیچ عنوان پذیرفته نیست و وجهی بازپرداخت نمیشود.

17. کاربر قبل از خرید میبایست به بخش آموزش ارسال به بلک لیست مراجعه نموده و اطلاع کامل از روش و شرایط ارسال را کسب نماید و با قبول شرایط اقدام به خرید نماید.

18. کاربر قبل از خرید میبایست به بخش فعالسازی خطوط خدماتی عمومی مراجعه کرده و از شرایط و نحوه اعطای خط خدماتی عمومی اطلاع لازم را کسب نماید و با قبول شرایط اقدام به خرید نماید.

19. در روش ارسال پیامک انبوه منطقه ای با توجه به امکان نقل مکان کاربران از منطقه ای ثبت شده در هنگام تهیه سیمکارت و همچنین اشتباه صاحب سیمکارت در درج آدرس ، کد پستی و محله مورد نظر ،  امکان انحرافات  در ارسال به  منطقه انتخاب شده توسط کاربر وجود دارد.

20. منظور از واژه دائمی در برخی از سرویس های ارائه شده ارائه تخفیف در هزینه تمدید سامانه بعضا تا ۱۰۰ درصد میباشد این واژه به معنی مادم العمر بودن سامانه یا امکانات آن نیست و با توجه به شرایط اپراتوری و شرکت های همکار امکان تغییر در شرایط و امکانات سامانه وجود دارد. 

21. مطابق قانون اپراتور به تعرفه ۹ درصد مالیات اضافه میشود. این مورد در کلیه سایتهای ارائه دهنده پنل یکسان بوده و دریافت میشود.

22. ارسال هر گونه پیامک مغایر با قوانین حتی به شماره شخصی کاربر ممنوع میباشد.

23. همواره برخی از شماره ها در بلک لیست اپراتور هستند. بر ای ارسال به این شماره ها خطوط خدماتی برای کابر فعال میشود و با استفاده از این خطوط میتوانند پیامک اطلاعرسانی به این شماره ها ارسال نمایند.جهت تبلیغات بلک لیست دوروش وجود دارد،روش نخست عودت هزینه شماره های بلک لیست هست در این روش شما میتوانید به یک لیست انبوه پیامک ارسال کنید هزینه شماره های بلک لیست عودت میشود و روش دوم استفاده از ارسال سیمکارت هست، این پنل درنسخه های مشخص شده در سایت برای کاربر فعال میشود روش سیمکارت دارای قابلیت ارسال تبلیغات بلک لیست هست این روش به دلیل شرایط سرویس دهندگان دارای امکان تاخیر تا ۲۴ ساعت ،امکان ریزش وقطعی ودر دسترس نبودن هست و فقط تا زمانی که سرویس دهنده ای برای ارائه وجود داشته باشد،ارائه میشود. ضمنا در سایر اپراتورها طبق استعلام از اپراتور تقریبا در ۵ درصد از ارسالها به دلیل خطای سیستمی ،اپراتوری، انتقال داده و موارد مشابه احتمال سه درصد ریزش وجود دارد. لازم به ذکر است این شرایط در کل کشور کاملا یکسان هست چرا که مرجع ارسال کلیه پنلهای کشور یکسان میباشد.

24. در صورت هرگونه توهین به واحد پشتیبانی و ارسال تیکت یا تماس بی مورد با واحد پشتیبانی پنل کاربر از پشتیبانی خارج میگردد و همچنین  پنل بلاک شده و هیچ وجهی عودت نمیگردد.

25. لیست شماره های کد بالک ارسالی از سمت سرویس دهنده به صورت ستاره دار ارائه میشود و فقط برای یک کد بالک و فقط در مواردی که سامانه دسترسی به بانک شماره داشته باشد لیست بصورت کامل ارایه میشود. کاربر جهت تست سامانه میتواند از ارسال تکی و گروهی استفاده نماید و درخواست لیست شماره های یک کد بالک را ارائه کند. در صورت درخواست فاکتور همکاران اس ام اس فقط فاکتور ساده با امضا ارائه میکند و  از ارائه فاکتور رسمی معذور است. همچنین مقررات و شرایط ارسال پیامک توسط سرویس دهنده  ، اپراتورها و سازمان تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی انجام میشود و تایید و ارسال پیامکها کاملا بسته به اخرین شرایط و ابلاغیه های موارد ذکر شده دارد. 

26. نحوه محاسبه هزینه ارسال پیامک در اپراتورهای مختلف متفاوت میباشد.معمولا گزارشات اپراتوری دارای چهار بخش بلک لیست، رسیده به گوشی، رسیده به اپراتور و نرسیده به گوشی هست.  اپراتور ۲۰۰۰ دلیور بیس علاوه بر بلک لیست هزینه نرسیده به گوشی را نیز عودت میکند و سایر اپراتورها (بجز روش رده سنی وجنسیت) هزینه بلک لیست را عودت میکنند.

27. به دلیل اپدیت لحظه ای بانک شماره های اپراتور و سایر دلایل‌مربوط به وجود خطا در درج کد پستی و تاریخ تهیه بانک شماره و سایر عوامل بانک شماره هیچ سامانه ای شامل کلیه شماره های موجود در یک منطقه نمیباشد.و اینکه کاربری انتظار داشته باشد با ارسال به منطقه کد پستی خود،حتما‌پیامک را دریافت کند  صحیح نیست و همچنین امکان دارد لیست شماره های منطقه ای خاص در بانک شماره موجود نباشد. این مورد شرایط بانکهای شماره ی موجود در کشور میباشد و بین کلیه وبسایتها مشترک است و هیچ وبسایتی نمیتواند ادعا کند کل شماره های یک منطقه یا محله خاص را در اختیار دارد.

28. بازدهی تبلیغات کاربر کاملا وابسته به موضوع و متن پیام و جذابیت پیام برای مخاطب دارد و از این نظر سامانه هیچ مسئولیتی به عهده نمیگیرد. 

29. با توجه به اینکه محله های استانهای مختلف کشور دارای مرز جغرافیای مشخصی نیستند و همچنین امکان نقل مکان کاربر از منطقه ذکر شده در هنگام ثبت نام سیمکارت در روش ارسال محله ای امکان انحرافات در ارسال به منطقه مورد نظر وجود دارد.

30. چنانچه به دلیل ابلاغیه از نهاد های مربوطه یا کارشکنی شرکت های همکار یا مشکلات فنی و موارد مشابه بخشی از امکانات  ،روش های ارسال ، شرایط خطوط قابل ارائه نباشد و تغییر کند یا محدودیتی اعمال شود، این مجموعه مسئولیتی به عهده نمیگیرد.

31. با توجه به حذف هزینه انتقال مکالمه در همراه اول و ایرانسل و آزادی عمل کاربران در انتخاب سرشماره سیمکارت این امکان وجود دارد که ارسال کاربر به منطقه ای خاص شامل شماره هایی خارج از سرشماره های مرسوم در منطقه انجام شود.

32. پشتیبانی سامانه به دو صورت انجام میشود. پشتیبانی  بصورت تیکتی در ساعات اداری از ۹:۳۰ الی ۲۱ مطابق امکانات پنل انجام میشود.هر کاربر بعد از ثبت نام پشتیبان تلفنی نیز خواهد داشت و در ساعات اداری از ۹:۳۰ الی ۱۶ پشتیبانی تلفنی از این طریق انجام میشود.به منظور بهرمندی کلیه کاربران از پشتیبانی مناسب حداکثر تعداد تیکت روزانه ۵ عددو حداکثر تماس روزانه ۳ مرتبه میباشد. البته در صورت وجود ظرفیت و امکان پاسخگویی حتی المکان با کاربر همکاری میشود.

33. با توجه به امکان قطع و یا سلب امتیاز شدن برخی از شماره های همراه امکان در شبکه وجود نداشتن ، خاموش بودن برخی از شماره ها وجود دارد. که این موضوع بین کلیه سایتهای ارائه دهنده پنل مشترک میباشد.

34. برای کار با پنل اموزش ویدیویی و اموزش بصورت پی دی اف و حتی اموزش به تفکیک منو موجود است. کاربر میتواند با استفاده از اموزشها ارسال خودرا انجام دهد پس از بررسی دقیق اموزش ها چنانچه سوالی وجود داشت میتواند از طریق بخش ارسال تیکت (ارسال سوال سامانه) سوال خود را ارسال کند و یا اینکه در مواقعی که ارسال سوال از طریق تیکت ممکن نیست یا ضرورتی وجود دارد از تماس با پشتیبان استفاده کند. یه دلیل مسئولیت ارسال پیامک ، ارسال پیامک میبایست مستقیما توسط خود کاربر انجام شود و پنل اس ام اس همکاران فقط اموزش و راهنمایی برای ارسال ارائه میکند.

35. بعد از پرداخت به صفحه ثبت نام در پنل اس ام اس منتقل میشوید. برای ثبت نام و فعالسازی پنل نیاز به درج مشخصات کامل شامل نام کامل ، شماره ملی ، شماره شناسنامه ، تلفن ثابت ، شماره موبایل ، ایمیل ، ادرس  میباشد. همچنین برای اختصاص شماره وفعالسازی نیاز به بارگزاری تصویر کارت ملی هوشمند یا کارت ملی قدیم به همراه رسید ثبت نام کارت هوشمند و یا شناسنامه جدید میباشد. به جهت جلوگیری از سو استفاده هکران از کارت ملی یا کارت بانکی افراد ثبت شماره کارت بانکی برای فعالسازی خطوط عمومی اجباری میباشد. کاربر بعد از پرداخت میباست کلیه موارد ذکر شده را برای ثبت نام و فعالسازی پنل ارائه نماید. 

36. در صورتی که قبل یا بعد از خرید عدم صحت اطلاعات ثبت شده توسط کاربر شامل نام و شماره ملی و تصویر کارت ملی و شماره ثابت و شماره موبایل و یا سایر نشخصات اعلام شده توسط کاربر مشخص شود پنل کاربر بلافاصله بلاک شده و هزینه ان به هیچ عنوان عودت نخواهد شد.

37. همکاران اس ام اس.قیمت پنل های فروخته شده را تغییر نخواهد داد. اما در تعیین قیمت و شرایط پنل ها برای مشتریان جدید مختار بوده و میتواند قیمت ها را کاهش و یا افزایش داده و یا تخفیف های ویژه ای را اعمال کند یا تخفیف اعمال شده برای مشتریان قدیم را حذف نماید. همچنین بنا به تشخیص مدیریت این اختیار را دارد برای مشتریان خاص تخفیف های ویژه ای را اعمال نماید.در صورت افزایش تعرفه ارسال پیامک توسط اپراتور و یا شرکتهای همکار ویا شرایط بازار  میزان سود دریافتی را تغییر میدهد.

38. درصورت بروز حوادث طبیعی مانند زلزله، سیل و…. و یا شرایط مالی بحرانی نظیر ورشکستگی و..مشکلات در سرویس شرکتهای همکار  همکاران اس ام اس سامانه ای جایگزین را برای ثبت نام مشتریان قدیم معرفی خواهد نمود و خارج از آن مسئولیتی ندارد.

39. ارسال سیمکارت سرویس ویژه پنل هست و جزو امکانات پیشفرض پنل نمیباشد و برای پیام هایی است که زمان رسیدن آن به مقصد، زمان دقیقی نمی باشد؛ نظیر تبلیغات و …ارسال سیمکارت به دلیل فیزیکی بودن و محدودیت های اعمالی اپراتورها بر روی سیمکارت ها، با تاخیر معمولا ۲۴ ثانیه تا ۴۸ ساعت انجام می پذیرد و گزارشات دقیق آن معمولا ۴۸ ساعت پس از ارسال ارائه می گردد.بعضا به دلیل کمبود ظرفیت ارسال در طی ۴۸ ساعت انجام نمیشود و مبالغ ان عودت میگردد. در این نوع ارسال احتمال ۲۰ درصد ریزش وجود دارد و مبالغ توسط اپراتور به هیچ عنوان عودت نمی شود؛ لطفا با قبول این شرایط برای ارسال از این روش استفاده نمایید. ضمنا ارسال سیمکارت جهت اطلاعرسانیست و فقط تا زمانی که سرویس دهنده ای جهت ارائه سرویس وجود داشته باشد و طبق شرایط سرویس دهنده ارائه خواهد شد در صورت بروز محدودیتهای اپراتوری  از پنل حذف خواهد شد. برای ارسالهای سریع از سایر سرشماره ها مانند ۵۰۰۰ یا ۱۰۰۰ میتوانید ارسال نمایید.

40. در روش پرداخت کارت به کارت یا واریز به حساب ، حساب ایجاد شده فقط به نام صاحب حساب  خواهد بود و کاربر میبایست تصویر کارت ملی صاحب کارت را برای فعالسازی پنل ارائه نماید.

41. کلیه کاربران سامانه موظف هستند قبل از شروع به کار با سامانه راهنمای شروع به کار با سامانه را مطالعه نمایند. همچنین راهنمایی های درج شده در صفحه ارسال پیامک را رعایت نمایند در صورت عدم رعایت نکات کلیه مسئولیت آن بر عهده کاربر خواهد بود. همچنین در صورت نیاز به استفاده از وبسرویس  اتصال کلیه نرم افزارها به پنل به عهده کاربر است و درخواست بازگشت وجه به این دلیل پذیرفته نیست.

42. چنانچه کاربر یا نماینده ای با ایجاد رفتاری(مشابه ایجاد یوزرفیک،درخواست فیک به وبسرویس و…) سعی در ایجاد اختلال در سرویس ،وبسرویس وموارد مشابه داشته باشد.بدون اعلام قبلی پنل وی بلاک و یوزرها حذف میشود واقدامات قانونی جهت مقابله صورت میگیرد.

43. در صورت قطع سرویس از سمت سرویس دهنده و یا اپراتور همکاران اس ام اس مسئولیتی به عهده نمیگیرد.

44. با توجه به وجود نسخه دمو و مشخص بودن شرایط پنل ، انصراف از خرید یا لغو پنل میسر نمیباشد. و فقط در صورتی که پنل اس ام اس همکاران تصمیم به عدم همکاری با کاربری داشته باشد برای وی فرم تسویه حساب صادر میشود و با کسر مبالغ زیر از هزینه پنل سایر‌مبالغ عودت میشود. ۱-به ازای هر تیکت و یا تماس مبلغ ۵۰۰ تومان ۲-کلیه پیامکهای ارسالی توسط وی به نرخ پنل پایه بعلاوه ۳۰ درصد محاسبه و از اصل مبلغ کسر میشود. ۳- همچنین میزان ۳۰ درصد از هزینه ثبت نام کسر میشود.

45. به دلیل مسائل امنیتی باز پرداخت وجه فقط به کارتی که با آن خرید انجام شده است و به نام شخص صاحب پنل است انجام میشود و برای باز پرداخت ارائه تصویر کارت ملی وتصویر کارت بانکی الزامیست.  تحت هیچ شرایطی امکان بازپرداخت به شماره حسابی که به نام خریدار نیست و یا با ان خرید انجام نشده است وجود ندارد.

46. کلیه نمایندگان ملزم به استفاده از دامین اختصاصی خود یا دامین ippanelsms.ir  هستند و حق ذکر نامی از همکاران اس ام اس یا دامین همکاران اس ام اس در تبلیغات خود را ندارند. در صورت مشاهده پنل نماینده بلافاصله بلاک میشود.

47. به جهت جلوگیری از سو استفاده پیامک های سامانه تحت کنترل دقیق واحد مانیتورینگ میباشد و این سامانه جهت ارسال پیام خصوصی نمیباشد لطفا قبل از خرید این موضوع را مد نظر قرار دهید.

48. نمایندگان جهت تسویه سود ملزم به ثبت درگاه اختصاصی خود در پنل هستند و در صورت عدم ثبت درگاه تا زمان ثبت درگاه میتوانند برای شارژ موجود در پنل درخواست تسویه دهند که مبلغ برابر با شارژ پنل به حساب آنها واریز میشود.لازم به ذکر است شارژ حساب نمایندگان تقریبا ۸ درصد کمتر از مبلغ اصلی پرداختی میباشد که اگر از درگاه اختصاصی استفاده شود این مبلغ بصورت سیستمی هنگام فروش شارژ به کاربران تسویه شده و مبلغ پرداختی اصلی به عنوان سود به حساب نماینده واریز میشود. اما در صورتی که نماینده درگاه ثبت نکند کارمزد تسویه سود ۸.۲۵۶ درصد از کل مبلغ میباشد.  لازم به ذکر است چنانچه نماینده درگاه اختصاصی خود را ثبت کند دیگر نیازی به تسویه حساب با پنل اس ام اس همکاران ندارند و اصل مبلغ (بدون کسر ۸.۲۵۶ درصد ) مستقیما توسط درگاه به حساب شخصی آنها واریز میشود.

49. درصورت عدم رعایت مقررات و قوانین و شرایط پنل کاربر بلاک شده و وجه پرداختی بابت خرید پنل به هیچ عنوان عودت نخواهد شد.همچنین همکاران اس ام اس مسئولیتی در بازپرداخت شارژ موجود در پنل ندارد.   

رعایت موارد امنیتی: 

الف. بهترین مکان برای نگه داری از رمز عبور ذهن شما می باشد، لطفا این مسئله را جدی بگیرید.

ب. رمز عبور خود را هر ۳۰ روز یک بار تغییر دهید.

ج. از افشا کردن رمز عبور خود اکیدا خودداری کنید. رمز عبور خود را یک عبارت ساده (مانند : تاریخ تولد، شماره شناسنامه یا کد ملی، شماره تلفن یا موبایل و …) قرار ندهید و حتما در انتخاب رمز عبور، به طور همزمان از اعداد و حروف و کاراکتر های گوناگون استفاده کنید .

د. استفاده از مرورگر اینترنت اکسپلورر (IE) به طور کلی دارای نکات امنیتی بسیاری می باشد، در صورت استفاده از این مرورگر، پیامک های ارسالی چندین بار ارسال می شود و موارد مالی بسیاری برای شما به وجود می آید ، لطفا تحت هیچ شرایطی از این مرورگر استفاده نکنید.

ذ. پس از اتمام کار با سامانه، حتما از طریق گزینه خروج، به صورت کامل از سامانه خارج شوید.

ر. در بخش خدمات هوشمند و در قسمت هشدار دهنده، می توانید گزینه اعلام ورود را انتخاب نمایید. 

 پذیرش موارد فوق در هنگام ثبت نام و رعایت آن در هنگام استفاده از سامانه بر تمام کاربران و نمایندگان ضروري می باشدو در صورت عدم رعایت آن، تمامي مسئوليت متوجه خود فرد خواهد بود. امکان بروزرسانی قوانین فوق وجود دارد و کاربران ملزم به رعایت قوانین جدید خواهند بود.

مشتریان فعال:

53201+

میزان رضایتمندی:

92.7%

پروژه ها انجام شده :

431+

جوایز:

8+

pattern