سامانه پیامکی ؛ راهکار نوین ارسال انبوه اس ام اس تبلیغاتی و اطلاع رسانی

در ادامه هر آنچه که نیاز دارید در مورد سامانه پیام کوتاه بدانید را به شما یاد می دهیم، اعم از ویژگی ها و مزایای آن.

مشاهده تعرفه ها پخش
X
سامانه ارسال پیامک در یک نگاه

چگونه سامانه پیامکی می تواند روندهای تجاری شما را بهبود بخشد؟

از سامانه پیام کوتاه می توان برای ارسال سریع پیامک های تبلیغاتی، یادآوری ها، پیشنهادهای تبلیغاتی، مشوق ها، مسابقات و تأییدات رزرو یا حتی ارائه پشتیبانی مشتری استفاده کرد. در اینجا مزایای اصلی سامانه اس ام اس آورده شده است.

افزایش بهره وری

با استفاده از سامانه پیامکی انبوه، می توانید بلافاصله برای صدها مخاطب پیامک ارسال کنید. ارسال پیامک به صورت دستی برای مشتریان بسیار وقت گیر و هراس انگیز است. همچنین به زیرساخت خاص و فناوری گران قیمتی نیاز ندارید. پرداخت شما به اندازه مصرف است.

کم هزینه و نرخ بازگشت سرمایه بالا

اکثر اشکال تبلیغات به ویژه تبلیغات در فضای باز، هزینه های زیادی دارند. ارسال پیامک انبوه یک گزینه عالی است که هزینه راه اندازی و اجرای آن بسیار کم است. پیامک انبوه دارای بازدهی بالایی در بازگشت سرمایه گذاری است که آن را به ابزاری اساسی برای بازاریابی هر شرکتی تبدیل کرده است.

تحویل پذیری فوری

ارسال اس ام اس انبوه از طریق سامانه پیامک به معنای واقعی کلمه قرار دادن آن پیام در عرض چند ثانیه در جیب مشترکان شما است. این سرعت نتایج کمپین بازاریابی پیامکی شما را بسیار بهبود می بخشد.

هر آنچه که نیاز است در مورد سامانه پیامکی بدانید

سامانه پیام کوتاه در عمل مزایایی را به همراه دارد که فکرش را هم نمی کنید!

اگر می خواهید محصول یا خدمات خود را با کمترین هزینه تبلیغ کنید و در عین حال حداکثر دیده شدن را به دست آورید، یک سامانه اس ام اس انبوه باید گزینه اصلی مدنظر شما برای این امر باشد. پیامک یکی از محبوب ترین ابزارهای ارتباطی برای این نسل است. بنابراین از توانایی بالایی به عنوان یک ابزار بازاریابی برخوردار است.

 امروزه تقریباً همه افراد تلفن همراه دارند. مردم به خوبی آماده اند تا از تبلیغات تلویزیونی چشم پوشی کنند، هرچند جالب به نظر برسند. یک اس ام اس که ویژگی های مهم یک محصول یا خدمات را برجسته می کند، احتمالاً اطلاعات دقیق را به مشتریان احتمالی ارائه می دهد. 

سامانه ارسال اس ام اس انبوه مطمئن ترین راه برای رساندن پیام شما به چندین نفر در سراسر کشور به طور همزمان است. پیامک انبوه در ایران یکی از محبوب ترین روش های بازاریابی است که توسط چندین فروشگاه، خرده فروشان موسیقی و فیلم، رستوران ها، مراکز آموزشی و بهداشتی، بنگاه های املاک و غیره استفاده می شود.

 پیامک انبوه نه تنها می تواند برای تبلیغات مشاغل محلی بلکه برای ارائه کوپن و تخفیف به مشتریان فعلی، انجام مسابقات و نظرسنجی ها و اطلاع رسانی به مشتریان در مورد سایر خدمات و پیشنهادات نیز استفاده شود.

سامانه پیام کوتاه
سامانه ارسال پیامک

برای دریافت و ارسال اس ام اس های انبوه، سامانه ارسال پیامک نیاز است. انواع مختلفی از سامانه های اس ام اسی موجود است که به طور خاص برای این کار طراحی شده است. این سامانه ها به کاربران خود این امکان را می دهد تا به تعداد دلخواهی از شماره تلفن های همراه پیامک ارسال کنند. همچنین همکاران اس ام اس دارای دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری است.

 روش های مختلفی وجود دارد که از طریق آنها می توان این شماره تلفن ها را مدیریت کرد. اکثر قریب به اتفاق پنل های اس ام اس که برای استفاده از پیام کوتاه طراحی شده اند، کاربر را قادر می سازد تا لیست های شماره تلفن های همراه را با استفاده از یک فایل اکسل CSV یا TXT بارگذاری کند.سیستم های پیشرفته تر قادر به حذف خودکار شماره های تکراری هستند. 

همچنین پنل های پیامکی وجود دارند که می توانند برای تأیید اعتبار همه ی شماره تلفن های همراه قبل از ارسال پیام به آنها برنامه ریزی شوند. ویژگی های پیشرفته تری از پنل اس ام اس نیز در دسترس است که به کاربران این امکان می دهد تا پیام هایی را برای تحویل در روزها و یا ساعت های خاص برنامه ریزی کنند. پیام های انبوه همچنین با فرض اینکه سامانه پیامک انبوه در سطح بین المللی ارسال می کند، می تواند از طریق شبکه های تلفن همراه بین المللی یا ملی ارسال شوند.

pattern
ویژگی های ما

بهترین ویژگی های سامانه ارسال پیامک همکاران

نمونه مواردی که با خرید سامانه ارسال اس ام اس همکاران اس ام اس در اختیار شما قرار می گیرد.

مشاهده جزئیات بیشتر

پنل اس ام اس کاملا رایگان!

پنل ارسال اس ام اس رایگان با امکانات بهینه دریافت کنید...

ارسال پیامک انبوه(گروهي) و تکي

ارسال پیامک تکی یا انبوه(گروهی) به صورت معمولی یا خودکار در بازه های زمانی دقیقه ای، ساعتی، روزانه، ماهانه ...

ارسال پیامک منطقه ای و سن و جنسيت

ارسال اس ام اس تبلیغاتی به دقت شهر و استان، پیش شماره و کد پستی ، سن و جنسيت در اپراتور همراه اول و ایرانسل...

ارسال پیامک مشاغل و اصناف

ارسال اس ام اس تبلیغاتی به شغل مورد نظر در شهر مورد نظر...

ارسال پیامک به دکل ایرانسل BTS

به شماره هایی که حداقل تا 24 ساعت قبل از زمان ارسال در منطقه مورد نظر حضور داشته و شماره آنها فعال است ارسال انجام دهید...

نظرسنجی و مسابقه پیامکی

از ماژول مخصوص نظرسنجی و مسابقه پیامکی برای نشان دادن اهمیت نظر مخاطبانتان استفاده کنید...

ارسال پیامک صوتی

در این نوع ارسال با مخاطبان تماس گرفته می شود و فایل صوتی برای افراد پخش خواهد شد و محدودیت گیرنده مسدود ندارد...

دریافت آنی خط خدماتی

دریافت آنی خط خدماتی برای ارسال پیامک به افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند...

وب سرویس ویژه برنامه نویسان

درخواست های ارسال انواع اس ام اس(فوری یا معمولی) را به صورت خودکار، با استفاده ازوب سرویس هوشمند. مستندات کامل برای فریمورک مختلف نیز وجود دارد...

سامانه اس ام اس همکاران(hamkaransms) طی چند سال گذشته ارائه دهنده موفق پنل اس ام اس بوده است. تمام تلاش ما بر روی کیفیت ارائه خدمات و جلب حداکثری رضایت کابرانمان معطوف شده است. ارائه خط اختصاصی رایگان با قابلیت دلیور بیس شدن، تهیه فیلم آموزش کار با پنل اس ام اس در قالب ۲۰ ویدیو و پشتیبانی ۲۴ ساعته کاربران نمونه مواردی هستند که نشان می دهد به عنوان بهترین پنل اس ام اس تا چه اندازه رضایت کاربرانمان اهمیت دارد.

خوشحال می شویم شما هم به خانواده بزرگ همکاران اس ام اس بپیوندید تا در کنار هم اتفاقات فوق العاده ای رقم بزنیم.

شروع کار با سامانه اس ام اس

سوالات متداول در مورد سامانه پیامک

pattern
 • بازاریابی پیامکی چگونه با خرید پنل اس ام اسی امکان پذیر می شود؟
 • آیا می توانم ارسال پیامک انبوه را برای آینده زمانبندی کنم؟
 • ارسال اس ام اس به لیست سیاه امکان پذیر است؟

  برخی افراد خطوط خود را برای جلوگیری از ارسال پیامک تبلیغاتی مسدود کرده اند. چنانچه قصد اطلاع رسانی به این گونه افراد را دارید و یا اینکه می خواهید برای کاربرانتان ثبت نامی در وبسایتان کد تایید ارسال نمایید، پنل اس ام اس همکاران اس ام اس تمهیداتی در نظر گرفته که به راحتی بتوانید به لیست سیاه پیامک ارسال کنید.

 • آیا امکان دریافت خط اختصاصی با شماره دلخواه را دارم؟

  البته، شما امکان دریافت خط اختصاصی با تعداد ارقام و شماره دلخواه از اپراتورهای 1000، 2000 ، 3000 ، 5000 و021 را دارید، خطوط اپراتورهای 2000 و 5000 قابلیت دلیوربیس شدن را هم دارند.

 • آیا به بانک اطلاعاتی مشاغل، اصناف و کدپستی و.. دسترسی دارم؟

  بله، برای ارسال هدفمند بر اساس مشاغل و کدپستی و سایر بانک های اطلاعاتی تمهیدات ویژه ای اندیشه شده که پس از ثبت نام برای شما فعال می شود.

به همکاران اس ام اس اعتماد کرده اند...

ارائه خدمات به بیش از ۵۳,۰۰۰ مشترک افتخار می کنیم

pattern