وبلاگ

pattern

چطور به لیست سیاه مخابرات پیامک بفرستیم؟【تبلیغاتی و خدماتی】

ارسال پیامک اطلاع رسانی و تبلیغاتی به بلک لیست مخابرات

امروزه سازمان ها و کسب وکارهای مختلفی وجود دارند که از اس ام اس برای اطلاع رسانی و تبلیغات خود استفاده می‌کنند. ارسال پیامک اطلاع رسانی و تبلیغاتی به بلک لیست مخابرات دغدغه ی اصلی این گونه سازمان ها و کسب و کارها می باشد. روش های مختلفی برای ارسال پیامک به لیست سیاه مخابرات وجود دارد، از جمله ارسال پیامک با خط خدماتی، سیم کارت و ارسال پیام صوتی. همچنین خطوط خدماتی اختصاصی و عمومی(اشتراکی) هم وجود دارد که با آن‌ها می‌توان صرفا اس ام اس اطلاع رسانی به گیرندگانی که پیامک تبلیغاتی خودشان را مسدود کرده اند، ارسال کرد. در این مقاله قصد داریم شما را با روش های مختلف ارسال پیامک به بلک لیست آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

ارسال پیامک اطلاع رسانی و تبلیغاتی به بلک لیست مخابرات در یک نگاه

ارسال پیامک اطلاع رسانی و تبلیغاتی به بلک لیست مخابرات، دارای روش‌ها و راهکارهای مخصوصی است که امروزه این روش‌ها و چگونگی ارسال پیامک یکی از سوالات اصلی هر کسب و کاری برای تبلیغات و اطلاع رسانی است.

در این مقاله می‌خواهیم با این روش‌ها و چگونگی ارسال پیامک به کسانی که اس ام اس تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند، خطوط خدماتی عمومی و اختصاصی، کاربردهای آن، ارسال پیامک سیم‌کارتی و ارسال پیام صوتی آشنا شویم. اگر شما هم برای تبلیغات و اطلاع رسانی کسب و کار خود می‌خواهید با روش‌های ارسال پیام متنی و صوتی آشنا شوید، با ما همراه باشید.

چطور به لیست سیاه مخابرات پیامک تبلیغاتی و خدماتی بفرستیم؟

حتما برای شما هم این سوال پیش آمده است که ارسال اس ام اس خدماتی و تبلیغاتی به لیست سیاه مخابرات به چه صورت است. لازم به ذکر است که روش‌های متفاوتی برای ارسال پیامک خدماتی و تبلیغاتی به لیست سیاه مخابرات وجود دارد که در این مقاله به سه روش ارسال پیامک اشاره کرده‌ایم و شامل موارد زیر هستند:

ارسال پیامک با خط خدماتی

در این روش، ارسال پیام کوتاه برای کارهای غیر تبلیغاتی صورت می‌گیرد و به هیچ عنوان محتوای این پیامک‌ها نباید جنبه تبلیغاتی داشته باشد، در غیر این صورت ضمن عدم تایید ارسال پیامک، فرد خاطی از طرف مخابرات جریمه می‌شود.

در این روش به این نکته توجه داشته باشید که به شماره‌های انبوه منطقه‌ای و مشاغل و کد پستی به هیچ عنوان نباید پیامکی را ارسال کنید. اس‌ ام اس‌های بانک که برای تبریک تولد و یا عوض کردن کارت بانکی می‌آیند، برگزاری آزمون در ساعت و تاریخ مشخص، کد تایید ثبت نام و... از جمله نمونه‌ پیامک های مورد تایید برای ارسال با خط خدماتی هستند.

ارسال پیامک با سیم کارت

در این روش برعکس روش قبلی، می‌توان از ارسال پیامک تبلیغاتی استفاده کرد. در واقع از شماره‌های تلفن همراه اول و یا ایرانسل استفاده می‌شود که حتما شما هم تاکنون اس مس‌های تبلیغاتی این کسب وکارها را دریافت کرده‌اید.

از جمله مزایای این روش، ارسال پیامک به تمامی شماره‌های همراه اول و ایرانسل، توجه مخاطبین به این نوع پیامک ها هستند. این روش معایبی هم دارد که می‌توان به هزینه بالا، امکان تاخیر دریافت پیام و عدم امکان دریافت پیامک اشاره کرد.

ارسال پیامک صوتی

یکی دیگر از جدیدترین روش‌های ارسال پیامک تبلیغاتی، ارسال پیامک صوتی است. در این روش صدایی از پیش ضبط شده است و زمانی که شخص مورد نظر تلفن خود را پاسخ می‌دهد آن صدای ضبط شده را می‌شنود.

این روش در صنعت تبلیغات، روشی مدرن و بهتر از روش‌های قبلی است. از مزیت‌های مهم ارسال پیامک صوتی ارسال پیامک برای تلفن همراه، تلفن ثابت، لیست سیاه و تاثیر لحن گوینده بر مخاطب مورد نظر است. همانطور که اشاره شد با استفاده از پیام صوتی به راحتی می توان لیست سیاه مخابرات را دور زد و برای افرادی که دریافت اس ام اس تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند، اس ام اس تبلیغاتی ارسال کرد.

فیلم آموزش ارسال پیامک صوتی

خط خدماتی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

حالا که با روش‌های ارسال پیامک آشنا شده‌اید، باید بدانید که خط خدماتی همان خطوط تبلیغاتی هستند و با هم هیچ تفاوتی ندارند. تنها تفاوت آن‌ها در این است که با خط خدماتی می‌توان به شماره‌های بلک لیست پیامک فرستاد.

از کاربردهای خط خدماتی این است که از آن می‌توان برای ارسال پیامک‌های خدماتی، پیامک وب سرویس، پیامک های یادآوری پرداخت اقساط بدهی، تمامی پیامک‌هایی که جنبه اطلاع رسانی داشته باشند، پیامک‌های تبریک تولد، پیامک‌های یادآوری دفاتر بیمه برای تمدید استفاده کرد.

خط خدماتی اشتراکی چیست؟

به طور پیش فرض برای دریافت خط خدماتی نیاز است که شرکت ثبت شده ای داشته باشید که شناسه ملي و شماره ثبت داشته باشد و پروسه دریافت خط خدماتی اختصاصی 2 الی 3 ماه زمان می برد. به همین دلیل در سامانه بلک لیست همکاران اس ام اس قابلیتی با عنوان خط خدماتی اشتراکی(عمومی) فراهم شده است که امکان ارسال اس ام اس به بلک لیست مخابرات را به کاربرانی که فاقد شرایط دریافت خدماتی اختصاصی هستند می‌دهد. پروسه دریافت خط خدماتی اشتراکی به صورت آنی می باشد و بعد از ثبت نام در پنل ارسال بلک لیست و ارسال تیکت درخواست خط خدماتی اشتراکی، بلافاصله این امکان فوق العاده برای کاربران فراهم می شود.

ارسال سیم‌کارتی پیامک تبلیغاتی به شماره‌های بلک لیست چگونه است؟

حالا شاید برای شما هم این سوال پیش بیاید که در ارسال سیم‌کارتی پیامک تبلیغاتی چه کاری باید انجام داد؟ در ارسال سیم‌کارتی در واقع از شماره‌های واقعی سیم‌کارت مانند سیم‌کارت های ایرانسل و همراه اول استفاده می شود و هیچ گونه بلک لیستی را هم شامل نمی‌شود. ویژگی‌ها و کاربردهای ارسال سیم‌کارتی شامل موارد زیر هستند:

- ارسال هر نوع متن تبلیغاتی به همه مشترکین حتی لیست‌های مسدود شده

- کنجکاو کردن مخاطب به خواندن پیام

- ارسال پیامک کوتاه به صورت تکی و گروهی

- ارسال زماندار

- ارسال هوشمند

- گزارش ارسال پیام کوتاه

- پاسخگوی خودکار

- ارسال پیامک به تفکیک کد پستی

ارسال پیامک به بلک لیست با خط خدماتی، سیمکارت و پبام صوتی

ارسال پیامک به بلک لیست با خدماتی کردن خطوط اختصاصی به چه صورت است؟

علاوه بر ارسال پیامک به روش سیم‌کارتی، روش های دیگر ارسال پیامک به بلک لیست، نیازهای اصلی هر کسب و کاری برای تبلیغات و خدمات رسانی است که اشخاص باید بدانند. یکی دیگر از این روش ها، ارسال اس ام اس به لیست سیاه با خدماتی کردن خطوط اختصاصی است. از این روش تنها مشترکین حقوقی می‌توانند استفاده کنند. اشخاص برای خدماتی کردن خطوط اختصاصی خود، باید برای عدم ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی تعهد بدهند و تعهد نامه را از طریق سامانه پیامکی همکاران اس ام اس به اپراتور ارسال کنند.

افراد هر کسب وکاری حتما باید به این نکته توجه داشته باشند که اگر از این خطوط برای ارسال پیامک تبلیغاتی استفاده کنند[پیامک تبلیغاتی چیست]، خط آن‌ها مسدود می‌شود و جریمه مالی به همراه دارد. از این خطوط برای اطلاع رسانی و خدمات باید استفاده کنند.

نحوه خدماتی کردن آن هم به این صورت است که فرد مورد نظر تعهد نامه‌ای را به صورت حقوقی پر می‌کند و از طریق پنل پیامکی همکاران اس ام اس به اپراتور مربوطه ارسال می‌کند. همچنین شرکت شما باید دارای شماره ثبت، کد ملی و شناسه ثبت باشد تا از آن طریق بتوانید برای خدماتی کردن خطوط اختصاصی اقدام کنید. پس از خدماتی کردن خطوط اختصاصی می‌توانید به شماره‌های مسدود شده ایرانسل و همراه اول ارسال پیام کوتاه داشته باشید.

همکاران اس ام اس بهترین ارائه دهنده خط خدماتی اشتراکی و اختصاصی

ما در مجوعه همکاران اس ام اس به عنوان بهترین ارائه دهنده پنل اس ام اس ارزان قیمت در چند سال اخیر، تمام تلاشمان بر روی بهبودکیفیت ارائه خدمات و جلب حداکثری رضایت کاربران معطوف کرده ایم. بنابراین برای کاربرانی که قصد ارسال پیامک خدماتی و تبلیغاتی به بلک لیست مخابرات دارند، چاره ای اندیشه شده است و آن هم اختصاص خط خدماتی اشتراکی است که بلافاصله بعد از ثبت نام کاربر فعال می شود. برای ارسال پیامک تبلیغاتی هم کاربران می توانند از قابلیت ارسال پیامک صوتی و یا ارسال سیم کارت استفاده کنند.

همچنین پروسه خدماتی کردن خط اختصاصی در پنل پیامکی همکاران اس ام اس در کوتاهترین زمان ممکن و با کمترین هزینه صورت می پذیرد. اگر در این مورد سوال بیشتری دارید، می توانید از طریق شماره 02191090523 با ما در تماس باشید یا از چت آنلاین گوشه صفحه استفاده کنید.

خرید پنل اس ام اس

جمع بندی و خلاصه

خلاصه مطالب

در ادامه خلاصه ای از مقاله ی "چطور به لیست سیاه مخابرات پیامک بفرستیم؟【تبلیغاتی و خدماتی】" مشاهده می کنید.

مطالب پیشنهادی برای شما
  • چگونه به شماره های بلک لیست پیامک تبلیغاتی و اطلاع رسانی ارسال کنم؟

    برای ارسال پیامک اطلاع رسانی و تبلیغاتی به بلک لیست مخابرات روش‌های متفاوتی از جمله ارسال پیامک با خط خدماتی، سیم کارت و پیامک صوتی. با مطالعه این مقاله صفر تا صد این روش ها را در پنل بلک لیست همکاران می آموزید.

  • انواع روش های ارسال پیام کوتاه به گیرنده مسدودها را شرح دهید؟

    در سامانه ارسال بلک لیست روش های ذیل وجود دارد: 1. ارسال اس ام اس با خط خدماتی 2. ارسال پیامک با سیم کارت 3. ارسال پیام صوتی

  • ترفند عبور از بلک لیست در همکاران اس ام اس چگونه است؟

    برای کاربرانی که قصد ارسال پیامک اطلاع رسانی و تبلیغاتی به لیست سیاه مخابرات دارند، چاره ای اندیشه شده است و آن هم اختصاص خط خدماتی اشتراکی است که بلافاصله بعد از ثبت نام کاربر فعال می شود. برای ارسال پیامک تبلیغاتی هم کاربران می توانند از قابلیت ارسال پیامک صوتی و یا ارسال سیم کارت استفاده کنند.

ارسال نظر