وبلاگ

pattern

پنل اس ام اس رستوران + آموزش بازاریابی پیامکی رستوران دارها

پنل اس ام اس رستوران

بازاریابی پیامکی از طریق پنل اس ام اس رستوران یک استراتژی موثر برای جذب مشتریان، افزایش فروش و ایجاد وفاداری با مشتریان قبلی و فعلی است.

در اینجا صحبت مجله خبری رستوران Food News Safety در مورد تغییرات رخ داده در صنعت رستوران آمده است: "تکنولوژی ثابت کرده منبعی ضروری برای رستوران ها است. از منوهای مبتنی بر کد QR گرفته تا رزروها و سفارش‌های مبتنی بر برنامه، فناوری صنعت را حفظ کرده است. این ابزارها می توانند به رشد رستوران ها کمک کنند." همانطور که مقاله Food News Safety یک بار دیگر تأیید می کند، صنعت رستوران ها در حال تکامل است و بیشتر به فناوری متکی است.

اینجاست که کدهای QR، اپلیکیشن های موبایل و بازاریابی پیامکی از طریق پنل اس ام اس رستوران وارد عمل می شوند. به عنوان صاحب کسب و کار یک رستوران، یک غذاخوری، یا یک کامیون حمل غذا ممکن است سوالات زیر را داشته باشید:

بازاریابی پیامکی چیست؟

چگونه از پنل اس ام اس رستوران برای سرعت بخشیدن به کارها بهره ببرید؟

چگونه می توانید نام و شماره مشتری خود را جمع آوری کنید؟

بازاریابی پیامکی چگونه می تواند به رستوران ها در فروش کمک کند؟

چقدر باید برای بازاریابی پیامکی رستوران ها تلاش بازاریابی کرد؟

استراتژی های بازاریابی پیامکی هوشمند که صاحبان رستوران می توانند به نفع خود استفاده کنند چیست؟

چگونه می توانید لیست ایمیل و اس ام اس خود را با وب سایت خود افزایش دهید و فروش را بیشتر کنید؟

پنل اس ام اس رستوران چگونه به افزایش درآمد کمک می کند؟

سامانه پیامکی رستوران یک رسانه ترجیحی برای تولید سرنخ است و توسط اکثر رستوران‌ها، غذاخوری‌ها و فروشگاه‌های مواد غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. پنل پیامکی رستوران به صاحبان رستوران ها این امکان را می دهد تا هویت برند خود را ایجاد کنند، در اولین فرصت به گروه هدف خود برسند و همزمان برند خود را تبلیغ کنند.

اکنون می توانید تنها با چند کلیک با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و معاملات، پیشنهادات و تخفیف های جذاب را به آنها منتقل کنید. پیامک انبوه برای رستوران و غذاخوری ها بهترین ابزار برای بازگرداندن مشتریان به رستوران شما است. در ادامه راه های جالب تبلیغ رستوران با استفاده از بازاریابی پیامکی را شرح می دهیم:

تاییدیه های قبل از رزرو

امروزه، مردم تمایل دارند برای صرفه جویی در وقت ارزشمند خود، میزهای خود را در رستوران مورد علاقه از طریق برنامه ها از قبل رزرو کنند. در مقابل، رستوران ها از خدمات پیامک مهیا شده توسط سامانه پیامکی رستوران برای به اشتراک گذاشتن جزئیات رزرو، تأیید در دسترس بودن، زمان بندی و غیره با مشتری استفاده می کنند.

اطلاعیه های ویژه

رستوران‌ها از خدمات پنل پیامکی رستوران برای به اشتراک گذاشتن به‌روزرسانی‌های تجاری خود مانند راه‌اندازی فروشگاه جدید، خط تولید جدید و غیره استفاده می‌کنند. علاوه بر این، کارکنان خود را از شیفت‌های کاری خود، رویدادهای ویژه در رستوران از طریق پیامک انبوه برای مدیریت بهتر مطلع می‌کنند.

ارسال پیامک انبوه برای رستوران ها

یادآوری پرداخت

رستوران های مدرن به حدی دیجیتالی شده اند که تمامی ارتباطات و تراکنش ها به صورت دیجیتالی انجام می شود. قبوض و جزئیات پرداخت را با قرار دادن لینک درگاه پرداخت امن برای پرداخت های آنلاین آسان برای مشتریان از طریق پیامک ارسال کنید.

به روز رسانی های فصلی

رستوران و غذاخوری ها می توانند از پنل پیامکی رستوران برای به اشتراک گذاشتن معاملات تبلیغاتی، کوپن ها، تخفیف های فصلی و غیره برای جذب مشتریان بیشتر استفاده کنند. این امر به مشتریان این امکان را می دهد که هنگام صرف غذا با دوستان یا خانواده خود از پیشنهادات تخفیف دار استفاده کنند. معامله برد-برد برای هر دو.

وفاداری مشتری

به اشتراک گذاری به روز رسانی های کسب و کار با مشتریان یا ارسال کوپن های تخفیف به آنها منجر به ایجاد اعتماد و روابط طولانی مدت می شود. به ایجاد وفاداری مشتری کمک می کند و آنها را تشویق می کند که به بازگشت ادامه دهند.

چگونه سامانه پیامکی رستوران می تواند به بهبود ارتباطات مشتری کمک کند؟

برای اینکه مشتریانی وفادار بسازید و پایگاه مشتریان خود را از طریق سامانه پیامکی رستوران گسترش دهید نیاز است که موارد ذیل را مدنظر قرار دهید:

1. برای مشتریان خود در مورد پیشنهادات جدید و جذاب آنها که باید در یک بازه زمانی خاص از آنها استفاده کنند، پیامک ارسال کنید. محتوایی مانند عجله کنید، فرصت را از دست ندهید، پیشنهاد زمانی محدود و غیره ایجاد کنید، مطمئناً این نوع محتوا کاربران را جذب می کند و او فرصت دریافت پیشنهاد را از دست نخواهد داد.

2. پس از ارسال پیشنهاد ویژه روزانه و ثبت یک رزرو توسط مشتری به آنها پیام دهید و وقتی ثبت نام کردند از آنها تشکر کنید و تمام جزئیات مربوط به زمان رزرو، نحوه تغییر یا لغو آن و غیره را ارسال کنید.

3. در طول حضور مشتریان در رستوران پیامکی جهت دریافت نوشیدنی رایگان ارسال کنید که می بایست برای دریافت نوشیدنی رایگان آن را به پیشخدمت رستوران نشان دهند. این بهترین فرصت زمانی برای ایجاد حس وفاداری در مشتریان است.

4. در هر رستوران مشتریان پس از صرف غذا یک فرم بازخورد دریافت می‌کنند، اما ارسال پیامک به آنها و پرسیدن تجربه، در مورد غذای شما به جای پر کردن فرم بازخورد بسیار جالب‌تر است و نتیجه گراتر است.

چگونه یک پیامک بازاریابی رستوران موفق بنویسیم؟

ما سه نکته زیر را به شدت توصیه می کنیم تا یاری رسان شما در نوشتن متن هایی با تبدیل بالا برای کمپین بازاریابی پیامکی رستوران و غذاخوری باشد:

نکته 1: متن های خود را مختصر نگه دارید

پیام متنی خود را تا حد امکان کوتاه نگه دارید. به خاطر داشته باشید که در یک پیام کوتاه فقط 70 کاراکتر دارید. هنگامی که یک تصویر یا GIF را در پیام خود اضافه می کنید، 1700 کاراکتر دریافت می کنید.

نکته 2: متن های واضح بنویسید

پیام های را مستقیم بنویسید. مشترکین خود را با پیام های رمزآلود به اشتباه نیاندازید زیرا آنها انصراف می دهند.

نکته 3: متون بازاریابی پیامکی خود را سفارشی کنید

با درج نام مشترک خود، یک تماس شخصی به پیام خود اضافه کنید. بر اساس موقعیت مکانی و علایق شخصی آنها پیام ارسال کنید. این باعث ایجاد انحصار می شود و سبب می شود مشترک احساس کند که پیام به طور خاص برای آنهاست.

بازاریابی پیامکی برای رستوران ها

با پنل پیامکی رستوران همکاران اس ام اس تجربه متفاوتی خلق کنید

پنل پیامکی رستوران همکاران اس ام اس امکان ارسال پیام های متنی شخصی سازی شده در 70 کاراکتر را برای ترویج کسب و کار فراهم می کند. با افزودن شناسه فرستنده سفارشی یا تعبیه یک لینک که فراخوانی سریع را ترویج می کند، هویت برند خود را تقویت کنید. شما می توانید با مشتریان خود به زبان مادری ارتباط برقرار کنید و پیام خود را به طور موثرتری برای ارتباط بهتر منتقل کنید.

وب سرویس ارسال پیامک انبوه به طور یکپارچه در پشته فناوری یا وب سایت موجود شما ادغام می شود و به شما امکان ارسال پیام های بی شماری را می دهد. شما می توانید از راه حل های پیامک انبوه برای ارسال پیام های تبلیغاتی و اطلاع رسانی به مشتریان استفاده کنید. منوی ویژه و خوراکی های خوشمزه خود را به مشتریان معرفی کنید و سفارش های بیشتری دریافت کنید.

بازاریابی پیامکی نه تنها مطمئن ترین و سریع ترین راه برای ایجاد یک پایگاه مشتری قوی است، بلکه یک کانال ارتباطی مقرون به صرفه است که کسب و کار شما را بدون دردسر ارتقا می دهد. بنابراین، بهترین پنل اس ام اس رستوران را دریافت کنید تا به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کنید و کسب و کار خود را به قله های موفقیت آمیز جدیدی برسانید.

خرید پنل اس ام اس

جمع بندی و خلاصه

خلاصه مطالب

در ادامه خلاصه ای از مقاله ی "پنل اس ام اس رستوران + آموزش بازاریابی پیامکی رستوران دارها" مشاهده می کنید.

مطالب پیشنهادی برای شما
  • پنل اس ام اس رستوران چگونه به رستوران کمک می کند؟

    هدایت ترافیک مشتری به رستوران شما هرگز آسان تر نبوده است. پنل اس ام اس رستوران ابزار عالی برای بازاریابی پیامکی رستوران، ارسال کدهای تخفیف، ارسال تبریک تولد و اهدای کوپن تخفیف و موارد دیگر است.

  • نحوه استفاده از سامانه پیامکی رستوران چگونه است؟

    ارسال تاییدیه های قبل از رزرو – ارسال اطلاعیه های ویژه – ارسال یادآوری پرداخت – ارسال به روز رسانی های فصلی و ارسال برنامه ها و پیشنهادات وفاداری.

  • چگونه بدانم آیا کمپین بازاریابی پیامکی من واقعاً کار می کند؟

    پنل پیامکی رستوارن گزارش ها و تجزیه و تحلیل های مربوط به کمپین های شما را ارائه می دهد. این ویژگی همچنین به شما امکان می دهد تمام آمار خود را تجزیه و تحلیل کنید، مانند تعداد پیام های ارسال شده، پیام های نرسیده به گوشی، هزینه ها و غیره.

ارسال نظر