وبلاگ

pattern

پنل اس ام اس تبلیغات انتخاباتی 1402

پنل اس ام اس تبلیغات انتخاباتی

با افزایش کاربران تلفن های همراه، بسیاری از کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات مجلس خبرگان رهبری 1402 روش خود را برای ارتباط با مخاطبان خود از طریق تلفن همراه تغییر داده اند زیرا نمی توان قدرت تلفن های موبایل و البته قدرت رسانه های اجتماعی را دست کم گرفت. اگرچه در بسیاری از موارد رسانه های اجتماعی یک مزیت به حساب می آیند اما نمی توان انکار کرد که شبکه های اجتماعی می توانند یک کاندیدای انتخابات شورای شهر و روستا یا ریاست جمهوری را بالا بکشند یا از صحنه رقابت محو کنند. حداقل سن رأی دادن 18 سال است، بنابراین باور بر این است که بیشتر نوجوانان بالای 18 سال تلفن های همراه دارند.

برای هیچ یک از کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات مجلس خبرگان رهبری 1402 امکان تعامل و ارتباط شخصی با تمام رای دهندگان وجود ندارد. برای موفقیت در مبارزات انتخاباتی باید از افراد زیادی حمایت بطلبید، به‌طوری‌که پس از انتخابات نیز برای مدت طولانی از حمایت آنها برخوردار باشید. هیچ میانبری برای پیروزی در انتخابات جز گرفتن رای بیشتر و استفاده از استراتژی درست وجود ندارد[چگونه در انتخابات رای بیاوریم]. یک کارزار سیاسی به یک استراتژی جامع نیاز دارد. بازاریابی پیامکی می تواند به شما در جمع آوری جمعیت و برپایی گردهمایی ها کمک کند. بازاریابی پیامکی از طریق پنل اس ام اس تبلیغات انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات مجلس خبرگان رهبری 1402 بهترین کانال ارتباطی برای دسترسی به رای دهندگان در هر لحظه و در هر مکان است. این رویکرد یک استراتژی برنده و هوشمندانه است.

ویژگی های پنل اس ام اس تبلیغات انتخاباتی 1402

پنل اس ام اس یا سامانه پیامکی نرم افزاری تحت وب است که به شما امکان می دهد پیامک های تبلیغاتی و اطلاع رسانی را به مخاطبین و یا لیست شماره های خودتان ارسال کنید. از ویژگی های مهم ارزانترین پنل پیامک آن است که به شما امکان می دهد که ارسال های خودتان را مدیریت کنید[پنل اس ام اس چیست].

ارسال پیامک تبلیغات انتخاباتی بر اساس کدپستی و نقشه(پیامپ)

اگر هدف شما ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی برای یک منطقه خاص از کشور است[نحوه ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای چگونه است]. ارسال پیامک بر اساس بر اساس کدپستی یا ارسال اس ام اس از روی نقشه(پیامپ) روش ایده آلی است. ارسال پیامک از طریق کدپستی از جمله رویکردهای بهینه و پرمخاطب برای ارسال هدفمند پیامک است. در این روش شما می توانید با ثبت چهار یا پنج رقم از سمت چپ کد پستی منطقه هدف خود به تمام شماره موبایل‌های فعال آن منطقه پیامک انبوه تبلیغاتی یا اطلاع رسانی انتخاباتی ارسال نمایید. در روش ارسال از روی نقشه، شما از روی نقشه ای که در پنل پیامکی قرار داده شده منطقه مورد نظر را انتخاب می کنید و به صورت خاص برای افراد آن منطقه ارسال پیامک انبوه تبلیغات انتخاباتی صورت می گیرد. پیام کوتاه شما به آدرسی که مخاطب هنگام خرید سیمکارت وارد کرده ارسال می شود. با توجه به هدفمند بودن این دو نوع از ارسال، شما قادر هستید علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها ارسال بهینه و پربازده داشته باشید.

فیلم آموزش ارسال کدپستی

ارسال اس ام اس انبوه تبلیغات انتخاباتی با استفاده از پیام صوتی

پیامک صوتی نسبت به پیام متنی بسیار موثرتر است. امروزه بسیاری از افراد می خواهند در وقت خود صرفه جویی کنند زیرا هر شخصی به سبک زندگی خود مشغول است. پیامک صوتی ابزاری عالی برای تبلیغات و ارتباطات سریعتر است. اگر می خواهید جلسات انتخاباتی برگزار کنید و هرگونه اطلاعاتی را برای دیگران ارسال کنید، پیامک صوتی بهترین گزینه است. می توانید پیامی را با صدای خود ضبط کنید و با استفاده از سامانه پیامکی همزمان به چندین نفر ارسال کنید.

پیامک صوتی ابزاری موثر برای افراد با سواد و بی سواد است زیرا به راحتی قابل درک برای همگان است. پیام صوتی به افزایش شانس پیروزی شما در انتخابات کمک شایانی می کند. شما می توانید با احساس و لحن بیان انسانی اطلاعات یا نکته نظرات انتخاباتی خود را با مخاطبانتان به اشتراک بگذارید. بهتر است بدانید شرکت مخابرات ایران قابلیتی برای مشترکین خود فراهم کرد که به صورت داوطلبانه و اختیاری دریافت پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کنند. با پیام صوتی به‌راحتی می‌توانید به افرادی که پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند و به اصطلاح در بلک لیست مخابرات هستند، پیام ارسال کنید[چطور به بلک لیست مخابرات پیامک بفرستیم]. پیام صوتی تبلیغات انتخاباتی را میتوانید هم برای تلفن همراه و هم برای تلفن ثابت بفرستید که از مزیت های مهم تبلیغاتی این چنینی است.

فیلم آموزش ارسال پیامک صوتی

ارسال پیامک به دکل ایرانسل(BTS) جهت تبلیغات انتخاباتی 1402

ارسال پیام کوتاه از طریق BTS یا اصطلاحاً ارسال اس ام اس به دکل ایرانسل روشی برای ارسال پیام کوتاه به شماره های فعال در منطقه ای خاص از دکل مخابراتی ایرانسل است. روش کار اینگونه است که متن تبلیغات انتخاباتی 1402 مورد نظر خود را تنظیم کنید، سپس ناحیه ارسال پیامک را انتخاب کنید، درنهایت متن تبلیغات شما طی 72 ساعت یا کمتر توسط خود شرکت ایرانسل فرستاده می شود.

دکل های بی تی اس(BTS) یا چیزی که پیشتر به آن دکل مخابراتی گفته می شد آنتن هایی هستند که مستقیما در ارتباط با تلفن همراه های حاضر در محدوده می باشند. در این روش ارسال، شما با اطمینان از اینکه فرد مورد نظر دارای شماره فعال بوده و حداقل در 24 ساعت گذشته در منطقه سرویس دهی حاضر بوده به ارسال پیامک به فرد مورد نظر می پردازید. حال سوال اینجاست کاربرد دکل BTS برای چه مواردی است؟

گاهی اوقات میخواهید به افرادی که بومی شهر و روستای شما نیستند اس ام اس تبلیغاتی و اطلاع رسانی انتخاباتی بفرستید مثلا زمان برگزاری گردهمایی انتخاباتی را به اطلاع آنها برسانید. مطمئنا از طریق بانک شماره موبایل های کدپستی یا بانک شماره موبایل های منطقه ای بر اساس شهر و استان نمی توانید به اینگونه افراد ارسال انجام دهید به همین دلیل استفاده از سرویس ارسال دکل BTS تنها گزینه قابل دسترس برای این منظور می باشد.

فیلم آموزش ارسال به دکل bts ایرانسل

اکثر کاندیدای انتخابات 1402 چه اشتباهات رایجی را مرتکب می شوند؟

اتخاذ استراتژی مناسب برای هر انتخاباتی باید ماه ها پیش از انتخابات آغاز شود. شما باید از هر جنبه با مخاطبان خود همراه باشید، نام کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات مجلس خبرگان رهبری 1402 و تأثیر مثبت او بر جامعه باید در هر خانه یا محفلی بحث شود. اکثر نامزدهای انتخابات 1402 این مورد را دست کم می گیرند و فقط تا زمان انتخابات منتظر می مانند. شما می توانید قبل از کمپین اصلی ارسال پیام کوتاه را شروع کنید.

مزایای بازاریابی پیامکی در طول مبارزات انتخاباتی

در طول کارزار انتخاباتی، مردم اطلاعات زیادی را احزاب مختلف سیاسی و نامزدهای انتخاباتی بواسطه رسانه ها و شبکه های اجتماعی به دست می آورند، اما شما می توانید از طریق پیامک انبوه به مخاطبان خود برسید و بهترین توجه را به خود جلب کنید.

نظرسنجی انتخاباتی - می توانید نظرسنجی انتخاباتی را بر اساس مبارزات انتخاباتی یا هرگونه پرسش کلی شروع کنید. شما می توانید در نظرسنجی به صحبت های مخاطبان خود گوش فرا دهید تا بتوانید بر اساس آن تصمیم بگیرید و خردمندانه برای کمپین بعدی آماده شوید.

انتقال برنامه های خود - شما می توانید برنامه های آینده خود را منتقل کرده و برنامه های خود را برای پیشرفت جامعه به اشتراک بگذارید.

مخاطبان هدف بیشتر - می توانید آگاهی افراد بیشتری را حتی در میان طرفداران اصلی افزایش دهید. شما می توانید به هر جمعیتی پیامک ارسال کنید زیرا نیازی به دسترسی به اینترنت نیست و حتی افرادی که در مکان های دور دست هم هستند به راحتی پیامک انتخاباتی شما را دریافت می کنند.

هماهنگی برای گردهمایی انتخاباتی - می توانید با یک کلیک پیامک انبوه ارسال کنید تا به همه ی اعضای ستاد شما اطلاع رسانی شود و همچنین با استفاده ارسال پیامک منطقه ای به افراد منطقه ای خاص، زمان و مکان برگزاری همایش انتخاباتی را یادآوری کنید.

بازاریابی پیامکی انتخابات 1400

دلایلی که نشان می دهد بازاریابی پیامکی استراتژی مناسب پیروزی در انتخابات است

نرخ خوانده شدن بالا توسط کاربران: با نرخ باز شدن 98٪ پیامک ها نسبت به ایمیل ها، نرخ خوانده شدن اس ام اس ها بیشتر از آن چیزی است که فکرش را کنید. پیامک ها در مدت 5 دقیقه پس از تحویل پیام خوانده می شوند در حالی که باز شدن ایمیل 24 تا 32 ساعت طول می کشد. دلیل سریع خوانده شدن پیامک ها آن است که به هیچ ارتباط اینترنتی مانند ایمیل نیازی ندارد. برای خواندن پیام کوتاه نیازی به داده اینترنتی نیست و می تواند در هر گوشه ای از جهان باز شود. بنابراین، سرعت باز شدن بودن بالایی دارد.

ارائه گزارش به هنگام: بازاریابی پیامکی به شما امکان دسترسی ایمن و در زمان واقعی به گزارش ارسال را می دهد. شما قادر خواهید بود وضعیت پیامک را دنبال کنید، چه پیام های ارسالی که تحویل داده شده یا خیر.

سرعت: بدون شک پیام کوتاه سریعترین وسیله ارتباطی است. با یک کلیک تحویل داده می شود. تأخیر زمانی وجود ندارد، می تواند حتی در پوشش شبکه کم برای شما ارسال/تحویل داده می شود. در حالی که ایمیل و غیره برای باز شدن نیاز به داده اینترنتی دارند و در پوشش شبکه کم کار نمی کند.

مقرون به صرفه: ثابت شده است که مقرون به صرفه ترین شکل بازاریابی نسبت به سایر اشکال بازاریابی به ویژه در مقایسه با بازاریابی سنتی است.

قدرت پنل پیامک تبلیغات انتخاباتی 1402 بسیار زیاد است. اگر درست انجام شود، پتانسیل نامحدودی دارد. با استفاده از بازاریابی پیامکی شانس خود را برای پیروزی در انتخابات دو چندان کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با تیم پشتیبانی همکاران اس ام اس از طریق چت آنلاین گوشه صفحه یا شماره تلفن 09021577331 در تماس باشید.

تعرفه های خرید پنل اس ام اس انتخاباتی 1400

جمع بندی و خلاصه

خلاصه مطالب

در ادامه خلاصه ای از مقاله ی "پنل اس ام اس تبلیغات انتخاباتی 1402" مشاهده می کنید.

مطالب پیشنهادی برای شما
 • پنل اس ام اس انتخابات 1402 همکاران اس ام اس چیست؟

  سامانه پیامک انتخابات 1400 همکاران، ابزاری عالی برای اطلاع رسانی گردهمایی ها، ارسال هدفمند پیامک انبوه انتخاباتی، هماهنگی اعضای ستاد و در کل افزایش شانس پیروزی در انتخابات است.

 • ویژگی های پنل پیامک تبلیغات انتخاباتی 1402 چیست؟

  ارسال اس ام اس انبوه تبلیغات انتخاباتی بر اساس کدپستی و نقشه(پیامپ)، پیام صوتی، دکل ایرانسل(BTS) و ارسال منطقه ای.

 • مزایای بازاریابی پیامکی در طول مبارزات انتخاباتی چیست؟

  اخذ نظرسنجی انتخاباتی از مشارکت کنندگان، انتقال برنامه های خود، شناسایی مخاطبان هدف بیشتر، هماهنگی برای گردهمایی انتخاباتی.

 • چرا بازاریابی پیامکی استراتژی مناسب پیروزی در انتخابات است؟

  نرخ خوانده شدن بالای پیام کوتاه توسط کاربران، ارائه گزارش به هنگام توسط پنل پیامک، سرعت انتقال اطلاعات، مقرون به صرفه بودن.

ارسال نظر